FHSU News

Fort Hays State University announces spring 2017 graduates

07/06/17
HAYS, Kan. -- A total of 2,124 students completed associate, bachelor’s or graduate degrees at Fort Hays State University in the spring 2017 semester.

Graduates are listed with their degrees and majors and, in parentheses, areas of concentration. The graduates include 441 graduate degrees (master’s and education specialists) and 1,683 undergraduate degrees. This list does not include the three graduates who requested privacy.

FHSU does not release degree lists until transcripts have been verified as having met all requirements for graduation.

Graduates are arranged alphabetically by home county and city, state and city, and country and city.

ALLEN
Iola:
Camille Margarete Kerr, an Education Specialist in advanced professional studies (education leadership).

ANDERSON
Garnett:
Laurel Pauline Ladewig, a Master of Science in counseling (school).

ATCHISON
Atchison:
Rebecca Jo Parsons, a Bachelor of General Studies (human services).
Elizabeth Elaine Tharman, a Master of Science in biology.
Sarah Marie Wagner, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Cummings: Shawn Thomas Lund, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Muscotah: Barbara G. Scoggins, a Bachelor of General Studies (education).

BARBER
Kiowa:
Mikala Lyn Gillig, an Associate of Science in radiologic technology and a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Sharon: Leah Rae Rucker, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).

BARTON
Claflin:
Kori D. Hammeke, a Bachelor of Science in psychology.
Katie Lynn Hipp, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Ashley N. Kaiser, a Bachelor of Arts in English (writing).
Aubrey Lynn Kempke, a Bachelor of Business Administration in accounting (public).
Maggie Marie Miller, a Master of Science in special education (high incidence).
Denise Renee Schmidt, a Master of Science in education administration.
Ellinwood: Morgan Michele Choitz, a Bachelor of Social Work.
Mary Katharine Doyle, a Bachelor of General Studies (historical).
Tori Leann Lytle, a Bachelor of Science in Nursing.
Gregory Dewayne Maxwell, a Master of Science in education administration.
Kristy Lee Tweed, a Bachelor of Arts in chemistry (teacher education) and a Bachelor of Science in secondary education.
Kaitlyn Renee Wondra, a Bachelor of Science in Nursing.
Great Bend: Jonathan C. Baker, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Andrea Birgit Berry, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Emily Grace Bowers, a Bachelor of Business Administration in accounting.
Amy Lynn Christopher, an Associate of Science in radiologic technology.
Kade Austin Cook, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Rachel E. Harris, a Bachelor of Science in elementary education.
Rachel A. Hemken, a Master of Science in counseling (clinical mental health).
Cayton Wayne Janousek, a Bachelor of Science in agriculture (animal science).
Dawn Marie Martin, a Bachelor of General Studies (education).
Abby Elizabeth Mitchell, a Bachelor of Science in psychology.
Alexander James Moyers, a Bachelor of Science in secondary education.
Adam Paul Neeland, a Bachelor of Business Administration in accounting.
Abigail Rodriguez, a Bachelor of Science in elementary education.
Darla Kaye Saindon, a Bachelor of Science in elementary education.
Elizabeth A. Swigart, a Bachelor of Social Work.
Ashley Wieland, a Bachelor of Science in psychology.
Jenna Leigh Williams, an Associate of Science in radiologic technology.
Hoisington: Corinna Jo Demel, a Master of Science in special education (high incidence).
Cara Lynn Moore, a Bachelor of Social Work.
Crista Marie Robinson, a Bachelor of Science in elementary education.
Odin: Kami Danae Maxwell, a Bachelor of Science in psychology.

BOURBON
Fort Scott:
Dakota Ray Hall, a Master of Science in special education (high incidence).
Brett James Kramer, a Master of Science in counseling (school).

BUTLER
Andover:
Haley Anne Dotson, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Sarah Lynn Hershey, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
Rebecca Taylor Stevenson, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Augusta: Heather Renee Spyres, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (Web mobile application development).
Alexandra M. Taylor, a Bachelor of Science in elementary education.
Shai Tesh Winzer, a Bachelor of Fine Arts in art (studio art).
Benton: Rebekah Lynn Lill, a Bachelor of General Studies (business).
El Dorado: Kyle Brian Vogt, a Bachelor of Science in health and human performance (sport and exercise therapy).
Patrick John Wilson, a Master of Science in geosciences (geology).
Rose Hill: Kody Nichole Enlow, a Bachelor of Science in elementary education.
Alyson L. Taylor-Smith, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Towanda: Cassie Lee Hall, a Bachelor of Science in elementary education.
Whitewater: Paulette Elaine Claassen, a Bachelor of General Studies (child development).

CHAUTAUQUA
Sedan:
Teresa Faye Thompson, a Bachelor of Science in organizational leadership.

CHEROKEE
Galena:
Doris L. Adams-Scott, a Bachelor of Business Administration in management.

CLARK
Ashland:
Giles Fox, a Bachelor of Science in physics and a Bachelor of Science in mathematics.

CLAY
Clay Center:
Tara Marie Gruver, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Dillon Jon Steppe, an Associate of Science in radiologic technology.

CLOUD
Aurora:
Allissa L. Kearn, a Bachelor of Science in elementary education.
Concordia: Emily Anne Brown, a Bachelor of Science in elementary education.
Ian S. Lewicki, a Bachelor of Science in computer science.
Joshua Dean Pounds, a Bachelor of Science in technology studies (industrial).
Kayla Ann Sicard, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Jamestown: Gail Jeanine Whitley, a Bachelor of Science in elementary education.
Miltonvale: Krystal A. Richard, a Master of Science in Education (library specialist).

COFFEY
Burlington:
Peyton Darbi Suter, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Waverly: Bridgit Lynn Hirt, a Bachelor of Science in Nursing.

COMANCHE
Coldwater:
Brena Helene Alexander, a Bachelor of Science in health and human performance (K-12 teaching and coaching) and a Bachelor of Science in secondary education.
Protection: Clayton H. Jarnagin, a Bachelor of Science in business education (corporate communication).

COWLEY
Arkansas City:
Patrick Celestine Burton, a Bachelor of Science in elementary education.
Julie Nicole Hinson, a Master of Science in speech-language pathology.
Michele Lynn Schuetz, a Bachelor of General Studies (education).
Mindy M. Williams, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (Web mobile application development).
Burden: Amber Autumn Hafenstein, a Bachelor of Science in justice studies.
Udall: Abigail Caitlin Mettling, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Winfeld: Kelly Dawn Rowe, a Bachelor of Science in elementary education.
Jene Marie Coon, a Bachelor of Science in Nursing.

DECATUR
Jennings:
Jacinta Maria Carter, a Master of Arts in English.

DICKINSON
Abilene:
Karina Anderson, a Bachelor of Science in Nursing.
Kellsi Lin Brantley, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Holley D. Clark, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Tara Lynn Hoekman, a Bachelor of Science in Nursing.
Alexis Marie Kain, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging and an Associate of Science in radiologic technology.
Kane Nicholas Kelly, a Bachelor of Arts in communication.
Stefanie Renee Laudick, a Bachelor of Science in Nursing.
Michelle Renee Meyer, a Master of Science in Education (reading specialist).
Chapman: Sandra Lea Grubb, a Bachelor of Science in Nursing.
Kaylen Deanne Gugler, a Bachelor of Science in agriculture.
Laura Catherine McLaughlin, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Enterprise: Christian Edward Meuli, a Bachelor of Arts in mathematics (industrial and academic).
Thea Sue Stoneberger, an Associate of General Studies (education).
Herington: Ashley Lynn Watchorn, a Bachelor of Science in justice studies.
Solomon: Serena Nicole Baetz, a Bachelor of Science in justice studies.
Brandy Michelle Gray, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Woodbine: Rowe A. Hinkle, a Bachelor of Arts in history (secondary education) and a Bachelor of Science in secondary education.

DOUGLAS
Baldwin City:
Trenton James Russell, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lachelle Rae Spencer, a Bachelor of General Studies (child development).
Eudora: Trevor Bo Smith, a Master of Science in health and human performance.
Ashli Brooke Votaw, a Master of Science in special education (gifted).
Lawrence: Monica Guadalupe Cabrera-Johnson, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Jennifer Elizabeth Daley, a Master of Science in Education (transition to teaching).
William Raymond Dietz, a Master of Business Administration in business administration (leadership studies).
Rachel Quillen Eichhorn, a Bachelor of Science in health and human performance (gerontology).
Lisa Lynn Foster, a Bachelor of General Studies (psychological).
Meredith Suza Holland, a Master of Science in Education (library specialist).
Abigail Ladner, a Bachelor of General Studies (biological).
Jodi Kathleen Lee, a Bachelor of Science in elementary education.
Ann Margaret Lindbloom, a Master of Liberal Studies (social entrepreneurship).
Lavina Fay Middleton, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Rachel Mae Mikel, a Master of Science in instructional technology.
Natalie Rathbun, a Bachelor of Science in psychology.
Andrea Paige Steele, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Brian Workman, a Master of Science in education administration.
Kimberly Ann Wright, a Master of Science in counseling (school).

EDWARDS
Belpre:
Laura K. Newsom, a Bachelor of Science in agricultural business.
Lewis: Mindy Michelle Alderfer, a Bachelor of Science in elementary education.
Austin Floyd Tiemann, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).

ELK
Moline:
Jennifer Leigh McDow, a Bachelor of General Studies (child development).

ELLIS
Catherine:
Kyle M. Schmidt, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Ellis: Diane Marie Henderson, a Bachelor of Business Administration in business communication.
Bailey Ann Hensley, a Bachelor of Science in Nursing.
Aimee Kroeger, a Bachelor of Science in Nursing.
Sydney Potvin, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Jensen Nicole Scheele, a Bachelor of Science in athletic training.
Elizabeth M. Schiel, a Master of Science in Education.
Matthew R. Spurlock, a Bachelor of Arts in English (teaching) and a Bachelor of Science in secondary education.
Sadie Elizabeth Spurlock, a Master of Science in counseling (clinical mental health).
Baylee Danae Werth, an Associate of General Studies (biological).
Olivia Anne Zody, a Bachelor of Science in elementary education.
Hays: Nawaf Hamed Almutairi, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Bader Ahmad Alshammari, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Conor Wayne Anderson, a Bachelor of Science in justice studies.
Cory Duane Andrews, an Associate of General Studies (math).
Jeromy Glen Antle, a Master of Fine Arts in art (drawing).
Madison Rhea Bainter, a Bachelor of Science in justice studies.
Julie Anne Balzer, a Bachelor of Science in justice studies.
Jonathon Edward Beeson, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation).
Dina Benitez, a Bachelor of Science in elementary education.
Kelsey Anne Billinger, a Master of Science in health and human performance.
Megan Marie Bird, a Bachelor of Science in psychology.
Derek William Bixenman, a Bachelor of Science in health and human performance (health promotion).
Danielle Nicole Black, a Master of Science in speech-language pathology.
Johnae Erniesha Blackmon, a Bachelor of Business Administration in marketing (digital).
Ellen Kristine Boeding, a Bachelor of Arts in history.
Jace Robert Bowman, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Lisa A. Brening, a Master of Science in Nursing (administration).
Katie Diann Brzon, a Bachelor of Arts in English (literature).
Shanna Kay Butel, a Bachelor of Science in elementary education.
Keri Lynn Caudle, a Master of Science in biology.
Eddy Alfredo Chavez-Juarez, a Bachelor of Business Administration in accounting.
Brett Christopher Chrisler, a Bachelor of Science in physics.
Rebekah Elizabeth Clingingsmith, a Bachelor of General Studies (health sciences).
Rylie Lorraine Contrerez, a Bachelor of Science in justice studies.
Carley Christine Cordova, a Bachelor of General Studies (biological).
Kalee M. Cromer, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Reaghan A. Davis, a Bachelor of General Studies (psychological).
Alex F. Decarvalho, a Master of Business Administration in business administration (international business).
Kaitlyn Elizabeth Dinges, a Master of Professional Studies (organizational leadership).
Shelby Mae Dinkel, a Bachelor of General Studies (business).
Mindi Kristine Dreiling, a Master of Science in special education (high incidence).
Dylan Lee Dronberger, a Master of Science in education administration.
Maureen Patricia Duffy, a Master of Science in Education (higher education student affairs).
Susan Kay Dumler, a Master of Science in instructional technology.
Laura Nicole Engel, an Associate of General Studies (human services).
Meagan L. Englert, a Bachelor of Science in secondary education.
Lauren L. Finger, a Bachelor of Science in Nursing.
Madison G. Fulton, a Bachelor of General Studies (education).
William Shane Goodrow, a Bachelor of Science in computer science (mathematics).
Megan Ann Gottschalk, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging (ultrasound).
Sarah Lynn Gottschalk, an Associate of Science in radiologic technology and a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Vincent A. Griego, an Associate of Science in radiologic technology.
Kellen Lynn Griffin, a Bachelor of Science in mathematics (teaching), secondary education.
Nicholas James Hammeke, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation).
Eric M. Harrington, a Master of Science in health and human performance.
Brianna Lynn Haselhorst, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Moyosore Fuad Hassan, a Master of Science in geosciences (geology).
Matthew Hastings, a Bachelor of Science in health and human performance (sport management).
Emma Kathryn Henry, a Bachelor of Science in Nursing.
Hollie Ann Herbel, an Associate of General Studies (business).
Blakely J. Hillery, a Master of Science in Nursing (administration).
Zhanyuan Hou, a Bachelor of General Studies (legal studies).
Danielle Marie Howard, a Bachelor of General Studies (criminal justice).
Brittany Nicole Hughes, a Master of Science in Education (higher education student affairs).
Taylor Geneveve Hunt, a Bachelor of Arts in philosophy and a Bachelor of Arts in sociology.
Amber Diane Isom, a Master of Science in Education (higher education student affairs).
Gracie Jobeth Jackson, a Bachelor of Social Work.
Christopher Lloyd Jacobs, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (digital media production and journalism).
Alexis Rayann Johnson, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Amy Kathleen Jordan, a Bachelor of Science in psychology.
Nikola Jolanta Kacperska, a Bachelor of Arts in political science.
Madison Noel Kaus, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Richard Ketter, a Master of Professional Studies (cyber security).
Kaila D. Kirchner, a Bachelor of Science in geosciences (geography) and a Bachelor of Science in physics.
Hunter Deanna Klamm, a Bachelor of Science in health and human performance (sport management).
Austin Miles Knoll, a Bachelor of Business Administration in accounting.
Imelda Koenke, a Bachelor of Science in secondary education.
Jessica K. Kriss, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Tayler J. Kriss, a Bachelor of Science in biology (botany).
Robert E. Lapierre, a Bachelor of Business Administration in accounting.
Pace L. Leggins, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Emily Katherine Leiker, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Yingdi Leiker, a Bachelor of Science in elementary education.
Meredith Lee Lewallen, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Xiaotong Li, a Bachelor of Arts in political science.
Jacy Lee Littrell, a Bachelor of Science in agriculture (animal science).
Xin Liu, a Bachelor of General Studies (legal studies).
Estefania Lopez-Barrafon, a Bachelor of Science in health and human performance.
Julio Cesar Magana-Perez, a Bachelor of Business Administration in accounting (public).
Hailey Marie Mandeville, a Bachelor of Science in psychology.
Wei Mao, a Bachelor of General Studies.
Aaron Zachary Mapel, a Bachelor of Business Administration in finance.
Chelsea Marcotte, a Bachelor of Science in justice studies and a Bachelor of Science in psychology.
Tara D. Marlett, a Bachelor of Social Work.
Peter Ryan Marston, a Bachelor of Business Administration in accounting.
Brady Alan Maska, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation).
Megan Lynne Maska, a Master of Science in Education (higher education student affairs).
Matt David Maskus, an Associate of Science in radiologic technology.
Lisa Ellen McCormick, a Bachelor of Arts in sociology.
Blake Paul McGinnis, an Associate of Science in radiologic technology and a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Marissa Jennine McHugh, a Bachelor of Arts in English (writing).
Diane M. McRae-Carlson, an Associate of General Studies (biological).
Chelsea Lee Meccariello, a Master of Science in speech-language pathology.
Jazmin Cristina Medrano, a Bachelor of Arts in Spanish.
Eric Joseph Menendez, a Bachelor of Arts in English (writing).
Erica Meneses-Corona, a Bachelor of Science in organizational leadership and a Bachelor of Arts in Spanish.
Josh Lynn Miller, a Bachelor of Science in health and human performance.
Curtis James Moody, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Rebekah L. Moritz, a Bachelor of Science in elementary education.
Natalie Jo Morris, a Bachelor of Science in agricultural business.
Ashley Elizabeth Nease, a Master of Business Administration in business administration (human resource management).
Kristopher J. Neuhauser, a Master of Science in geosciences (geology).
Drew Anthony O'Brien, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Scarlett Rose Olsen, a Bachelor of Arts in communication (public relations and advertising).
Homero Ortiz-Lopez, a Bachelor of Arts in psychology.
Frank Allen Owens, a Master of Science in health and human performance.
Xing Pan, a Master of Business Administration in business administration (finance).
Brett Matthew Parker, a Master of Science in health and human performance.
Anuja Paudyal, a Master of Science in biology.
Chelsea Renee Payne, a Bachelor of Arts in communication (public relations and advertising).
Morgan Elizabeth Pearson, a Bachelor of Science in biology (cellular and molecular).
Derek L. Peckham, a Bachelor of Science in biology (pre-medical and pre-dentistry).
Jentry Sue Qualm, a Bachelor of Business Administration in management (human resource).
Brittney Ryan Reed, a Master of Science in communication.
Steven Shane Reed, a Master of Science in geosciences (geology).
Luke Stanley Rijfkogel, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
Daniel Lewis Rineberg, a Bachelor of Business Administration in management.
Bailey Cristine Rusk, a Master of Professional Studies (human resource management).
Leisha J. Sadler, a Bachelor of Science in biology (botany).
Devin Michael Schmidt, a Bachelor of Arts in chemistry.
Kaley Nicole Schnack, a Master of Science in special education (high incidence).
Mark D. Schneweis, a Master of Professional Studies (cyber security).
Cade M. Scott, a Master of Science in education administration.
Justin James Shotgunn, a Bachelor of Science in justice studies.
Rebekah Spainhour, a Bachelor of Science in biology (pre-veterinary).
Candace Mae Staab, a Bachelor of Fine Arts in art (studio art).
Dylan Jonathan Steffen, a Bachelor of Science in general science (biology).
Shelby David Steffen, a Bachelor of Science in secondary education.
Charles Dean Stieben, a Bachelor of Science in technology studies (industrial).
Courtney Jo Storer, an Associate of Science in radiologic technology and a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Arin Elizabeth Straub, a Bachelor of Science in Nursing.
Koffi Antoine Toulaboe, a Bachelor of Business Administration in finance.
Adam Daniel Urban, a Bachelor of Science in biology (pre-medical and pre-dentistry).
Emily Vollbracht, a Bachelor of Science in agricultural business.
Anthony James Walters, a Bachelor of Science in technology studies (industrial).
Chen Wang, a Master of Business Administration in business administration.
Josh Lewis Wasinger, a Master of Business Administration in business administration (finance).
Colton Kristopher Waters, a Bachelor of Science in health and human performance.
Tyler Joseph Wayman, a Bachelor of General Studies (theatre).
Brandon James Weigel, a Bachelor of General Studies (biological).
Jenavieve Marie Weiser, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging (ultrasound).
Amy Nicole Wetzel, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Suzanne Whitaker, a Bachelor of Science in Nursing.
Crystal Dashawn Whitten, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Molly Sue Willhoft, a Bachelor of Science in Nursing.
Madison Dawn Wolf, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Amber Frances Wooldridge, a Bachelor of Science in elementary education.
Brianna Marie Wooldridge, a Bachelor of Science in mathematics (teaching) and a Bachelor of Science in secondary education.
Tyler John Wooldridge, a Bachelor of Business Administration in finance (financial planning) and a Bachelor of Business Administration in accounting (public).
Travis Jacob Wright, a Bachelor of Science in biology (cellular and molecular).
Lin Yang, a Bachelor of General Studies (legal studies).
Shonda Leeann Yowell, a Bachelor of Science in justice studies.
Crystal Anne Zeiler, a Bachelor of General Studies (education).
Guozhong Zhang, a Master of Liberal Studies (global management).
Shen Zhou, a Master of Business Administration in business administration (accounting).
Ethan John Ziegler, a Bachelor of Science in agriculture (agronomy).
Shane Michael Zimmerman, a Bachelor of Science in geology.
Wendy M. Zimmerman, a Bachelor of Science in biology (pre-medical and pre-dentistry).
Victoria: Melanie Marie Burton, an Associate of Science in radiologic technology.
Ashley Marie Dome, a Bachelor of Science in elementary education.
Andrew T. Karlin, a Master of Science in biology.
Sarah Elizabeth Kuhn, a Bachelor of Science in Nursing.
Chelsea Dawn Leiker, a Bachelor of Science in Nursing and a Bachelor of Science in psychology.
Rebecca Mae Pray, an Associate of Science in radiologic technology.
Cody Scheck, a Master of Business Administration in business administration (accounting).
Kandace M. Schmidt, a Bachelor of General Studies (biological).
Kyle Schmidt, a Master of Science in health and human performance.
Zachary D. Vonlintel, a Bachelor of Science in geology.
Falynn Rose Wasinger, a Master of Business Administration in business administration (human resource management).

ELLSWORTH
Ellsworth:
Anna Katherine Hand, a Bachelor of Arts in political science.
Haley Nicole Koralek, a Bachelor of Social Work.
Josie Anne Peterson, a Master of Science in counseling (school).
Alicia Ann Thompson, a Bachelor of Business Administration in management (human resource).
Wilson: Brooke Ellen Hanzlicek, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jake William Stoppel, a Bachelor of Science in agriculture (agronomy).
Ashley Maree Templeton, a Bachelor of Science in organizational leadership.

FINNEY
Garden City:
Levi Edward Allen, a Bachelor of Business Administration in management.
Misael Banderas, a Bachelor of Science in technology studies (construction management).
Taylor Cady, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Anthony Michael Calderon, a Bachelor of Science in justice studies.
Johanna J. Cornett, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Madison Cole Cox, a Bachelor of Business Administration in management (human resource).
Cyril Dominick Desalvo, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (digital media production and journalism).
Kayla Nicole Dreiling, a Master of Science in counseling (clinical mental health).
Courtney Jean Duffield, a Bachelor of Science in Nursing.
Caroline Etok Elad, a Bachelor of Science in Nursing.
Diane Michelle Elliott, a Master of Science in special education (high incidence).
Jeremy Michael Gill, a Master of Arts in history.
Melissa Hahn, a Bachelor of Science in elementary education.
Kristen Dianne Heiman, a Master of Science in psychology (school).
Karla Geraldina Herrera, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Sarah D. Hill, a Bachelor of Science in business education (training and development).
Cassandra Ann Horton, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Danica Lynn Kitch, a Master of Science in special education (high incidence).
Tami Lavonne Lawson, a Bachelor of General Studies (business).
Sandra Lynn Naeve, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Antonio Manuel Ochoa, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Bethanee Mae Ochs, a Master of Science in speech-language pathology.
Rosa Angela Rodriguez, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Jayden Alysse Speer, a Bachelor of Arts in communication.
Whitney Nicole Swender, a Master of Science in Education (higher education student affairs).
Tanner Russell Tempel, a Bachelor of Science in agricultural business.
Tina Sue Trujillo, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Jami Rae Weaver-Warren, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Holcomb: Matthew Wesley Heydman, a Bachelor of General Studies (education).
Ashley Renee Nolan, a Bachelor of Science in Nursing.
Luis A. Salazar, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Megan Michelle Stoppel, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
April Elizabeth Taylor, a Bachelor of Science in elementary education.
Pierceville: Jesus Douglas Condo, an Associate of General Studies (health promotion).
Hazel Marie Elliott, a Bachelor of Science in psychology.
Christina Jolene Wyatt, a Bachelor of Business Administration in accounting.

FORD
Dodge City:
Kimberly R. Alarcon, a Bachelor of Science in psychology.
Donna Jean Crockett, a Master of Science in Education (library specialist).
Chasity June Farr, a Master of Business Administration in business administration (accounting).
Ashley Ann Harris, a Bachelor of Science in elementary education.
Jim Nelson Hernandez, a Bachelor of Arts in information networking and telecommunications (digital media production and journalism).
Brandy Christine Huff, a Bachelor of Science in elementary education.
Kathryn Grace Jones, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Andrea Nicole Martinez, a Master of Science in psychology (school).
Hannah Elizabeth Mazza, a Bachelor of Arts in psychology and a Bachelor of Arts in justice studies.
Luis David Montelongo, a Master of Business Administration in business administration (human resource management).
Janelyn Raye Nichols, a Bachelor of Science in agricultural business.
Angelica R. Perez, a Bachelor of Arts in psychology.
Eva Rodriguez, a Bachelor of Science in elementary education.
Perla Sugey Salazar, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Megan Alexandra Stein, a Bachelor of Science in Nursing.
Jacob Charles Thomas, a Bachelor of Science in biology (pre-physical therapy).
Ford: Madison Lane Klusman, a Bachelor of General Studies (communication).
Taylor Ann Stout, a Bachelor of Science in athletic training.
Spearville: Melissa Dawn Barnett, a Bachelor of Science in elementary education.
Katherine Mary Rabe, a Bachelor of Science in Nursing.
Elle Nicole Stein, a Bachelor of Science in mathematics (teaching) and a Bachelor of Science in secondary education.

FRANKLIN
Ottawa:
Jena Lea Dunham, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Darrah Danielle Jorgensen, a Master of Science in geosciences (geology).
Pomona: Amber Michelle Booton, a Bachelor of General Studies (education).

GEARY
Junction City:
Latoya Armstrong, a Bachelor of Science in Nursing.
Ashley C. Roberts, a Bachelor of Science in justice studies.
Ellen Irene Taylor, a Bachelor of Science in elementary education.
Milford: Charles Elijah Jarnot, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.

GOVE
Gove:
Kirsten Deann Lundgren, a Master of Science in education administration.
Grinnell: Wade Daniel Buck, a Bachelor of Science in technology studies (industrial).
Quinter: Logan T. Reed, a Bachelor of Science in computer science (networking).

GRAHAM
Hill City:
Courtney Danielle Lawellin, a Bachelor of Science in Nursing.
Shelby K. Stewart, a Bachelor of Science in organizational leadership.

GRANT
Ulysses:
Lesha M. Doyle, a Bachelor of Science in elementary education.
Collin Christian Wilson, an Associate of General Studies (historical) and a Bachelor of General Studies (historical).

GRAY
Cimarron:
Katie Rena Herkelman, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation).
Magaly Lozoya, a Bachelor of Arts in psychology.
Will Allen Pingsterhaus, a Bachelor of Science in mathematics (teaching), secondary education.
Wyatt George Richardson, a Bachelor of Science in justice studies.
Ensign: Melissa Dawn Deaver, a Bachelor of Science in elementary education.
Montezuma: Karrie Lynn Millershaski, an Education Specialist in school psychology.
Caprice Dawn Powell, a Master of Science in counseling (school).
Dusty Rae Watkins, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (digital media production and journalism).

GREENWOOD
Eureka:
Renee L. Jones, a Bachelor of Science in elementary education.

HARPER
Anthony:
Kiley Renee Davis, a Master of Science in instructional technology.
Michael Joseph Stainbrook, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).

HARVEY
Halstead:
Amy Lorraine Hiebert, a Bachelor of Science in elementary education.
Audrey Kathleen Martin, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Hesston: Taylor J. Ince, a Bachelor of Science in agricultural business.
Dana L. Knox, a Bachelor of Science in Nursing.
Newton: Katherine Michelle Espana, a Bachelor of Arts in sociology.
Aaron Thomas McDaniel, a Master of Science in special education (high incidence).
Heather R. Porter, a Bachelor of Science in Nursing.
Sara E. Rose, a Master of Science in special education (high incidence).
Craig Stutzman, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Brianne Nicole Whitley, a Bachelor of Business Administration in marketing.

HASKELL
Satanta:
Lee Anna Barker, a Bachelor of General Studies (education).
Kelsey Anne Blair, a Bachelor of Science in elementary education.
Kacey Renee Smith, a Bachelor of Science in psychology.
Sublette: Jessica Lynn Ball, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
Matthew David Fox, a Master of Science in education administration.

HODGEMAN
Jetmore:
Valarie Ann Whistler, an Associate of General Studies (math).

JACKSON
Holton:
Austin B. Hillrichs, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications.
Hoyt: Laura Louise Deltoro, a Bachelor of General Studies (education).
Alissa Marie Williford, a Bachelor of Arts in sociology.

JEFFERSON
Meriden:
Susan Camille Tompkinson, a Bachelor of General Studies (education).
Halsey M. Wright, a Bachelor of Arts in art education and a Bachelor of Science in secondary education.
Ozawkie: Dalton W. Dean, a Bachelor of General Studies (biological).
Taylor Insook Willits, a Bachelor of Science in psychology.
Valley Falls: Alysha Ann Nichols, a Bachelor of Science in justice studies.
Haley Jane Showalter, a Bachelor of Science in agriculture (animal science).

JEWELL
Burr Oak:
Sara Elisabeth Fuller, a Master of Science in instructional technology.
Sonya L. Gardner-Harris, a Bachelor of Science in psychology.
Jewell: Corbin Richard Greene, a Bachelor of Science in agriculture (animal science).

JOHNSON
Gardner:
Lori L. Dugan, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Brooke Marie Erhart, a Bachelor of General Studies (psychological).
Isaiah Emerson Hamm, a Bachelor of Science in elementary education.
Karen Schenk, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Cameron Lute Stranathan, a Bachelor of Science in justice studies.
Leawood: Kimberly Denise Carter, a Master of Science in education administration.
Lenexa: Shanae Hentzen, a Bachelor of Science in elementary education.
Kaitlin Jean Martinez, a Bachelor of General Studies (leadership).
Jacob Joseph Miller, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Mission: Andrea N. Burcham, a Master of Science in speech-language pathology.
Joseph James Dougherty, a Bachelor of Science in computer science.
Jason Michael Foster, a Bachelor of Business Administration in finance (economics).
Olathe: Abbie Lyn Gaylord, a Bachelor of Science in Nursing.
Jordan Rose Hester, a Bachelor of Science in health and human performance (sport management).
Christopher Bradley Kuhn, a Bachelor of Science in business education (corporate communication).
Reinette Strydom, an Associate of Science in radiologic technology and a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Mallorie Kanani Suffield, a Master of Science in Nursing (education).
Karla L. Trimble, a Bachelor of Science in elementary education.
Overland Park: Rebecca Anne Boman, a Master of Science in Education (reading specialist).
Phillip Patrick Brungardt, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Matthew Jacob Chalupa, a Master of Business Administration in business administration (sports management).
Xiying He, a Bachelor of Science in Nursing.
Jessica Elizabeth Kopp, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Kelly Alyssa Murakami, a Master of Science in special education (high incidence).
Hollylynn Jewel Robinett, a Bachelor of Science in justice studies.
Prairie Village: Cassie Lyn Bahr, a Bachelor of Science in elementary education.
Roeland Park: Stephen Sebastian Foster, a Bachelor of Business Administration in management.
Michael Alan Thomas, a Bachelor of Science in health and human performance (exercise science).
Shawnee: Christopher Robert Hammond, a Bachelor of Science in psychology.
Chelsea N. Hargrove, a Bachelor of Science in elementary education.
Amanda R. Hershberger, a Master of Science in instructional technology.
Penny Anna Seifert, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Rachael Louise Stiles, a Bachelor of Science in elementary education.
Melissa Sue Stump, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Hadley Anne Tharp, a Bachelor of Science in justice studies.
Travis Allen Webb, a Master of Science in education administration.
Spring Hill: Rachel Suzanne Chushuk, a Master of Science in instructional technology.
Elyse Erin Hunt, a Bachelor of Science in elementary education.

KEARNY
Lakin:
Jill Renee Beymer, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Taylor Isaac Conrady, a Bachelor of Business Administration in management.
Darrie Ray Rogers, a Bachelor of Social Work.
Melissa Rae Williams, a Bachelor of Fine Arts in art (studio art) and a Bachelor of Science in secondary education.

KINGMAN
Cunningham:
Makala Jo Orler, a Bachelor of Science in agricultural business.
Lukas Robert Panek, a Bachelor of Science in agricultural business.
Kingman: Kali Lynn Boroughs, a Bachelor of Science in biology (wildlife).
Cassie Ray Watts, an Associate of General Studies (biological).
Penalosa: Danessa Nicole Kerschen, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (Web mobile application development).

KIOWA
Greensburg
: Dana Jean Conrad, a Bachelor of Business Administration in management.
Haviland: Brianna Eileen Hays, a Bachelor of Science in Nursing.
Mullinville: Dena Jean Liggett, an Associate of General Studies (biological).

LABETTE
Altamont:
Samantha J. Terrell, a Bachelor of Science in psychology.
Oswego: Kandra Donn Smith, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Parsons: Meagan Marie Wilkins, an Associate of General Studies (child development).

LANE
Dighton:
Stephanie Michelle Benzel, a Bachelor of Business Administration in management.
Brittany Nicole Burns, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging (ultrasound).
Breann Kendra Dennis, a Master of Science in counseling (school).
Healy: Kiara Chambrie Sharp, a Bachelor of Arts in English (writing).
Josh Neal York, an Associate of General Studies (business).

LEAVENWORTH
Basehor:
Kayla Marie Abney, a Master of Science in Education (reading specialist).
Lansing: Royal Gatson, a Bachelor of Science in psychology.
Leavenworth: Kelsey Bollin, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Sammi Jean Cardinal, a Bachelor of Science in business education (training and development).
Emma Dee Forgey, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Brittney Lynn Lang, a Master of Science in health and human performance.
Jessica Eden Phillips, a Bachelor of Science in elementary education.
Kevin Michael Rodriguez, a Bachelor of General Studies (political).
Alicia Maria Wright, a Master of Science in special education (high incidence).
Tonganoxie: Wendy Kay Allen, a Master of Professional Studies (public health administration).
Katelyn Anne Colgrove, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Cody Eugene Martin, a Bachelor of Science in justice studies.
Shelby Dawn Pitts, a Master of Business Administration in business administration.

LINCOLN
Lincoln:
Brendan Arthur Burgee, a Bachelor of Science in physics.
Arne Ernest Lonberger, a Bachelor of Science in psychology.
Kimberly Marie Meyer, a Bachelor of Business Administration in finance.
Sylvan Grove: Mandy Erica Burger, a Bachelor of Science in elementary education.

LOGAN
Oakley:
Jody M. Baehler, a Master of Science in special education (high incidence).
Katherine E. Svoboda, a Master of Science in speech-language pathology.
Winona: Jill Elizabeth Gfeller, a Master of Science in speech-language pathology.

LYON
Emporia:
Kimberly Gayle McNeese, a Master of Science in Nursing (education).
Savannah Renee Phillips, a Master of Science in Nursing (education).

MARION
Hillsboro:
Robert Rempel, a Master of Science in education administration.
Marion: Melissa Liane Carlson, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Autumn Leigh Hardey, a Master of Science in counseling (school).
Peabody: Leslie Elizabeth Cain, a Bachelor of Science in geography.
Austin D. Savage, a Bachelor of Science in justice studies.

MARSHALL
Axtell:
Bridgett A. Volle, a Bachelor of Arts in communication (advertising).
Beattie: Gayle Cecelia Skalla, a Bachelor of Science in elementary education.
Frankfort: Kelly Ann Horigan, a Bachelor of Science in elementary education.
Melissa Lee Kennedy, a Master of Science in education administration.
Jenna Marie Maas, a Master of Business Administration in business administration (accounting).
Marysville: Cassie Marie Pralle, a Bachelor of Social Work.
Donald Ray Self, an Associate of General Studies (criminal justice).
Waterville: Megan I. Martin, a Bachelor of General Studies (business).

McPHERSON
Galva:
Jennifer Lynn Taylor, a Master of Science in special education (high incidence).
Maggie Jean Walters, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (Web mobile application development).
Inman: Alyson Renae Gordon, a Bachelor of Social Work.
Lindsborg: Calli Cecile Calahan, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging (ultrasound).
Alyssa Eileen Sharpe, a Bachelor of Science in Nursing.
Kristen Raye Taylor, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
McPherson: Aaron Christopher Elsasser, a Bachelor of Science in technology studies (industrial).
Wendy Louise Gottwald, a Master of Science in counseling (school).
Blake Addison Huber, a Bachelor of Business Administration in management.
Matraca Lane Ochs, a Bachelor of Arts in English (literature).
Ashley Plenert, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Kathleen Cavell Powers, a Bachelor of Science in elementary education.
Katelynn Diane Reed, a Master of Science in psychology (clinical).
Laura Ann Sharp, a Bachelor of General Studies (health promotion).
Alexander Miles Tyler, a Master of Science in counseling (school).
Moundridge: Samantha Nell Knoll, a Bachelor of Science in Nursing.
Susan K. Shelite, a Master of Professional Studies (public health administration).
Smolan: Carleigh Jean Albers, a Bachelor of Arts in communication.
Jenna C. Jones, a Master of Science in special education (high incidence).

MEADE
Fowler:
Melanie Jade Espino, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation).
Leann Marie Krier, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Meade: Wadona Lakaye Henson, a Master of Science in Education (reading specialist).
Plains: Tiana Marie Couch, an Associate of Science in radiologic technology and a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.

MIAMI
Osawatomie:
Julie Ann Werkowitch, a Bachelor of Science in agricultural business.

MITCHELL
Beloit:
Crystal J. Dillner, a Bachelor of Science in elementary education.
Tammie Radena Nelson, an Associate of General Studies (business).
Cierra Jean Thiessen, a Bachelor of Science in elementary education.
Glen Elder: Shelby Lea Herndon, a Bachelor of Science in health and human performance (exercise science).
Hunter: Amber Kae Vandoren, a Master of Science in psychology (school).
Tipton: Erin Ann Schroeder, an Associate of Science in radiologic technology and a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.

MONTGOMERY
Coffeyville:
Brittany Noel Case, a Bachelor of Science in psychology.
Independence: Kristle Alene Nichols, a Master of Science in Education (reading specialist).

MORRIS
White City:
Mindy Morgan Stilwell, a Bachelor of Science in elementary education.

MORTON
Elkhart:
Micheal Douglas McCallion, a Bachelor of Science in biology (health professions).
Jade Catalina Singleton-Reich, a Bachelor of Science in organizational leadership.
George Yury Winger, a Bachelor of Science in justice studies.

NEMAHA
Sabetha:
Amber Lyn Hatfield, a Bachelor of Science in Nursing.
Seneca: Cody Ray Honeyman, a Bachelor of Arts in psychology.
Frankie Dean Morrow, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).

NEOSHO
Chanute:
Jena Renee Ray, a Bachelor of Science in elementary education.
Paige Noelle Reinhardt, a Bachelor of Science in elementary education.
Ann Marie Smith, a Master of Science in special education (high incidence).
Tyler Duaine Stoldt, a Bachelor of Science in organizational leadership.

NESS
Ness City:
Matthew Wade Frank, a Bachelor of Business Administration in accounting (public).
Thomas William Frusher, a Bachelor of Science in agricultural business.
Jean Renae Kerr, a Bachelor of Business Administration in management (human resource).
Ransom: Krystina Lynn Caudill, a Bachelor of Social Work.
Casey Richard Kraus, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
Utica: Joni Rae Johnson, a Bachelor of General Studies (human services).

NORTON
Norton:
Sierra Nicole Black, a Bachelor of Science in Nursing.
Todd Alan Boller, an Associate of Science in radiologic technology.

OSAGE
Burlingame:
Cassandra S. Clark, a Bachelor of General Studies (education).
Lyndon: Rachel D. King, a Bachelor of Science in Nursing.
Quenemo: Sonila Holloman, a Master of Science in special education (high incidence).

OSBORNE
Downs:
Kristin Ann Wagner, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging (ultrasound).
Natoma: Corey Jon Dunlap, a Bachelor of Science in health and human performance (K-12 teaching and coaching).
Danica Lee Uhl, a Bachelor of Science in elementary education.
Osborne: Katie Michelle Girard, a Bachelor of Science in elementary education.
Katherine Jane Hindman, a Bachelor of Arts in communication.

OTTAWA
Minneapolis:
Riley Elizabeth Baker, a Bachelor of Science in Nursing.
Erica Lynn Jones, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (digital media production and journalism).
Joseph Edward Pruitt, a Bachelor of General Studies (criminal justice).
Donell Jean Swanson, a Master of Science in Education (transition to teaching).

PAWNEE
Garfield:
Cesar Ivan Garcia, an Associate of Science in radiologic technology.
Amber Nicole Wilder, a Master of Science in counseling (clinical mental health).
Larned: Talarah Leigh Burson, a Bachelor of Arts in sociology.
Holly Kay Collins-Corman, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Jacob T. Crane, an Associate of General Studies (technological).
Sara N. Lapointe, a Bachelor of General Studies (business).
Kelsey Anne Milhon, an Associate of Science in radiologic technology.
Shane Steven Pelzel, a Master of Liberal Studies (digital cinema production).
Larry Deane Peterson, a Bachelor of Business Administration in management information systems.

PHILLIPS
Logan:
Katie Mae Becker, a Bachelor of Science in psychology.
Phillipsburg: Ross E. Coomes, a Bachelor of Arts in history.
Chelsey Alyda Edwards, an Associate of General Studies (biological).
Sarah Ann Edwards, a Bachelor of Arts in psychology.
David Mark King, a Master of Science in education administration.
Alyse J. Weishaar, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Prairie View: Beverley Renee Sammons, a Bachelor of General Studies (biological).

POTTAWATOMIE
Onaga:
Debra Mae Schmelzle, a Master of Science in Nursing (education).
Wamego: Matthew Neal McQuin, a Master of Business Administration in business administration (leadership studies).
Kelsey M. Peterson, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging (ultrasound).
Sara Katherine Stecki, a Master of Science in special education (high incidence).
Bryce Michael Westphal, a Master of Science in special education (high incidence).

PRATT
Pratt:
Stormy Flemming, a Bachelor of Science in psychology.
Payton Brooke Hoeme, a Bachelor of Science in Nursing.
Taylor Jo Ibarra, a Bachelor of Science in Nursing.
Gregory J. Jones, a Bachelor of Arts in music.
Rhaeann Marie Kipp, a Bachelor of Science in psychology.
Simona Marie Korbe, a Bachelor of Business Administration in management.
Saige Lynne Nabozny, a Bachelor of Science in agricultural business.

RAWLINS
Atwood:
Emily Rose Chessmore, a Bachelor of Science in elementary education.
Dakota Gene Soderlund, a Master of Science in health and human performance.

RENO
Abbyville:
Ryce Mckenzie Stuckey, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Buhler: Ross Mackenzie Heide, a Bachelor of Science in agriculture (agronomy).
Hutchinson: Sarah Jo Bass, a Bachelor of Business Administration in management.
Cassidy Nicole Bryant, an Associate of Science in radiologic technology.
Tritton Dwaine Crabtree, a Bachelor of Science in technology studies (industrial).
Alyssa D. Danler, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Zachary Ryan Day, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Tammy E. Fairbank, a Master of Science in education administration.
Emily Lyn Graham, a Master of Science in special education (gifted).
Hope Elizabeth Hewitt, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Timothy Owen Kelly, a Bachelor of Science in sociology.
Cegan Sue Lansdown, a Bachelor of Arts in sociology.
Jared Ray Ridder, a Bachelor of Science in biology (pre-medical and pre-dentistry).
Brooke Christine Stover, a Master of Business Administration in business administration (health care management).
Roxie Kay Thomas, a Bachelor of Science in Nursing.
Shannon Leigh Vieyra, a Bachelor of Science in elementary education.
Hunter Ryan Waters, a Bachelor of Science in health and human performance (health promotion).
Evan Christopher Wondra, a Bachelor of Science in technology studies (industrial).
Preston: Al Ed Guthrie, a Bachelor of Arts in political science and a Bachelor of Science in justice studies.
South Hutchinson: Denise Ruth Powell, a Bachelor of Science in elementary education.
Richard Lee Snyder, a Master of Science in counseling (school).

REPUBLIC
Belleville:
Jenna Lee Blad, a Bachelor of Science in Nursing.
Zachary Hayes Brzon, a Bachelor of Science in agriculture (agronomy).

RICE
Bushton:
Adam Konrad Folk, a Master of Science in geosciences (geology).
Meredith Ann Musil, a Master of Science in Education (library specialist).
Lyons: Alicia Marie Carlton, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Samuel Franklin Devore, a Bachelor of Science in physics and a Bachelor of Science in mathematics (industrial and academic).
Tiffany Ann Stieben, a Bachelor of Business Administration in management (human resource).
Sterling: Derek Michael Schneider, a Master of Science in education administration.
Alisha Joy Stinemetz, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).

RILEY
Manhattan:
Chantay Caron, a Master of Science in special education (high incidence).
Robyn Alyssa Crane-Mccallister, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Taylor Jo Eads, a Master of Science in special education (high incidence).
Jacob Daniel Eastes, a Master of Science in geosciences (geology).
Haley Shon Fairbank, a Master of Science in instructional technology.
Kellie Anne Harkness, a Bachelor of Science in Nursing.
Morgan Leigh Keller, a Master of Science in Education (reading specialist).
Kristal Ann Kleiner, a Master of Liberal Studies (literary arts).
Sarah McDonald, a Bachelor of Science in Nursing.
Devin R. Muir, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Lauren Elizabeth Musch, a Master of Science in special education (high incidence).
Sarah Renee Myers, a Bachelor of General Studies (education).
Michelle Lynn Reves-Klinkner, a Bachelor of General Studies (business).
Heather M. Smith, a Master of Science in psychology (school).
Riley: Stacy Janae Pachta, a Bachelor of Science in agriculture (animal science).

ROOKS
Palco:
Cody Thomas Hanson, a Bachelor of Science in technology studies (construction management).
Plainville: Cheyenne Leray Armbruster, a Bachelor of Science in biology.
Jessica L. Bingham, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
Angela Louise Crayton, a Master of Science in speech-language pathology.
Nicholas David Hixon, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
Sara Elizabeth Thummel, a Bachelor of Science in elementary education.
Stockton: Janie Rose Gilmore, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Cari Marie Kelly, a Master of Liberal Studies (instructional sciences).
Carlee Janaye Lindsey, a Master of Science in health and human performance.
Woodston: Sage M. Penner, a Bachelor of General Studies.

RUSH
Bison:
Carrie B. Tholstrup, an Education Specialist in advanced professional studies (education leadership).
La Crosse: Sarah Lynn Holzmeister, a Bachelor of Arts in English (writing).
Lesley Diane McGaughey, a Bachelor of General Studies (human services).
Michaela Marie Straub, a Bachelor of Science in technology studies (industrial).
Otis: Hunter Ian Macdonald, a Bachelor of Science in technology studies (industrial).
Timken: Kimberly Rose Pechanec, a Bachelor of Science in athletic training.

RUSSELL
Lucas:
Marissa Kirsten Bland, a Bachelor of Science in agriculture (animal science).
Troy Lane Bland, a Bachelor of Arts in history and a Bachelor of Science in secondary education.
Luray: Joel R. Boden, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (health informatics).
Russell: Kayla Ann Dewald, a Bachelor of Business Administration in finance.
Abigail Janice Dreher, an Associate of Science in radiologic technology.
Taylor Rene Hamel, an Associate of Science in radiologic technology.
Lauren Ashleigh Kasselman, a Bachelor of General Studies (child development).
Lacie Jean Langhofer, a Bachelor of Science in agriculture (animal science).
Hayle Rena Mader, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Lane E. Mai, a Bachelor of Science in agriculture (animal science).
Kaci Lynn Nuss, an Associate of Science in radiologic technology.
Brady Paul Ruggels, a Bachelor of Business Administration in finance (banking).
Tyler J. Saryerwinnie, a Master of Science in geosciences (geology).

SALINE
Assaria:
Jennifer Renee Batson, a Bachelor of Science in Nursing.
Brock Long, a Bachelor of Science in health and human performance (fitness programming).
Carley Marie Melander, a Bachelor of Social Work.
Bridgeport: Lisa Berry, a Master of Science in counseling (clinical mental health).
Brookville: Christina Anne Watters, a Bachelor of Science in Nursing.
Falun: Fannie J. Olsen, a Bachelor of General Studies (literature).
Salina: Michael A. Barker, a Bachelor of Business Administration in accounting.
Brian M. Bell, a Bachelor of Science in elementary education.
Melanie Dawn Bergstrom, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
Lori Kay Brubaker, a Master of Science in instructional technology.
Damion Dashon Cooper, a Bachelor of Science in health and human performance (sport management).
Amanda Ann Ewertz, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Candy Lynnette Fitzpatrick, a Bachelor of General Studies (business).
Mackenzie Rae Furbeck, a Bachelor of Science in psychology.
Kathryn Ann Henke, an Associate of Science in radiologic technology.
Kristi Lynn Herr, an Education Specialist in school psychology.
Connor S. Hinkson, a Bachelor of Business Administration in management.
Joseph Alex Krier, a Bachelor of Science in justice studies.
Nathan David Kroeker, a Bachelor of Business Administration in management.
Kurt Jay Lange, a Bachelor of Science in psychology.
Jocelyn Mae Lytton, a Master of Science in instructional technology.
Clay Jackson Peppiatt, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Tayler John Peppiatt, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Ginny Jo Pierce, a Master of Science in counseling (school).
Allyne Camille Purdy, a Bachelor of General Studies (education).
Nora Elizabeth Rindt, a Master of Science in special education (high incidence).
Jackson Obermeyer Rolfs, a Bachelor of Business Administration in management.
Kimberly Dawn Seals, an Associate of General Studies.
Taylor Schea Sitton, a Bachelor of Social Work.
Alta Millie Smutz, a Master of Science in counseling (school).
Grace M. Suter, a Bachelor of Social Work.
Michala Kay Todd, a Bachelor of Science in justice studies.
Lindsay Morgan Turner, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging (ultrasound).
Taylor Lynn Ziegelmeier, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation).

SCOTT
Scott City:
Kari Ann Karst, a Bachelor of Science in elementary education.
Callan Lynn Rice, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Andrea Teresa Smith, a Bachelor of Science in elementary education.
Jon Traynor Whitehead, a Bachelor of Science in agriculture (animal science).

SEDGWICK
Andale:
Cody Daulton King, a Bachelor of General Studies (business).
Alexandra Maria Wilson, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Amanda Ashlee Winter, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Bel Aire: Alicia Marie Perry, a Bachelor of Fine Arts in art (studio art).
Cheney: Haley N. Jacobs, an Associate of Science in radiologic technology.
Jessica Marie Voss, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Clearwater: Casey Evert Blokzyl, a Master of Science in special education (gifted).
Allison J. Reitberger, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Colwich: Abigail Anne Bryant, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Cassidy Ellen Eck, a Bachelor of Science in elementary education.
Clay Paul Kear, a Bachelor of Science in mathematics (teaching), secondary education.
Derby: Timothy W. Abrams, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (digital media production and journalism).
Jenifer L. Alexander, a Bachelor of Science in Nursing.
Heather Jo Anderson, a Bachelor of Science in sociology.
Dakota Lee Bruner, a Bachelor of Science in general science (biology).
Cooper D. Cummings, a Bachelor of Science in computer science (physics).
Isaac Jubal Hochstetler, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Kimberly L. Ignowski, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Annelise Sarah Irick, a Bachelor of Science in elementary education.
Kelley Louise Lowe, a Bachelor of Science in elementary education.
Jeffrey W. Whitfield, a Master of Liberal Studies (criminal justice).
Margaret Mae Wilson, a Master of Science in speech-language pathology.
Garden Plain: Amanda Grace Neely, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Goddard: Regan L. Baldwin, a Bachelor of Science in elementary education.
Lauren Jean Blankenship, a Bachelor of General Studies (human services).
Bailey Burgess, a Master of Science in counseling (school).
Wyatt Lee Sharp, a Bachelor of Science in justice studies.
Sylvia Brianne Smith, a Bachelor of Science in sociology.
Haysville: Vivian Grace Agnew, a Bachelor of Arts in political science.
Danielle Renee Brown, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Jamie Jeannine Gideon, a Master of Liberal Studies (political science).
Kechi: Matthew Phillip Fager, a Bachelor of General Studies (criminal justice).
Park City: Derek Michael- Day, a Bachelor of Business Administration in management information systems.
Amayi Esterl, a Master of Science in Education (reading specialist).
Valley Center: Shirley Elaine Achatz, a Bachelor of Science in Nursing.
Sierra Archer, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Kristy Jo Breneman, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Desiree Lauren Hoetmer, a Bachelor of Science in psychology.
Aaron Daniel Leichner, a Master of Science in education administration.
Wichita: Tonya Benning, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Elizabeth Christine Beversdorf, a Bachelor of Science in biology (pre-occupational therapy).
Briana Lynn Bogdan, a Bachelor of Science in Nursing.
Rebecca Elaine Buchta, an Education Specialist in school psychology.
Michael W. Bulmer, a Master of Professional Studies (human resource management).
Lorien Kay Buser, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Melissa Anne Bush, a Bachelor of General Studies (human services).
Taylor Jana Chandler, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Austin R. Clifton, a Bachelor of Science in health and human performance (sport management).
Nicholas Christopher Coates, a Master of Professional Studies (Web development).
Lauren M. Cote, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Mikelle Marie Defore, a Master of Science in instructional technology.
Dena Elaine Devereaux, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Nicole Dlouhy, a Bachelor of Science in Nursing.
Denise Michelle Dreher, a Bachelor of Science in Nursing.
Brianna Lynne Falvey, a Master of Science in education administration.
Lauren Nicole Filby, a Bachelor of General Studies (geosciences).
Mallory Allyssa Fischer, an Associate of Science in radiologic technology and a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Amber Noelle Fluis, a Bachelor of Business Administration in management (human resource).
Tyson Alan Girard, a Bachelor of Arts in political science.
Marie Jon Gleeson, a Bachelor of Science in justice studies.
Elizabeth Nicole Goentzel, a Bachelor of Science in chemistry.
Shane Wesley Greene, a Master of Science in Nursing (education).
Teresa Ann Hall, a Bachelor of General Studies (education).
Tori Lynn Harp, a Bachelor of General Studies (business).
Andrew Paul Hoss, a Bachelor of Business Administration in management information systems.
Lindsey Danae Hostetler, a Bachelor of Science in elementary education.
Abdoulie Jaiteh, a Bachelor of Science in Nursing.
Jodi Frances Joerg, a Bachelor of Business Administration in management (human resource).
Megan Renea Johnson, a Bachelor of General Studies (child development).
Terin Tenae Johnson, a Bachelor of Science in sociology.
Richard A. Kerr, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (digital media production and journalism).
Heather Marie Laake, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Kimber Ann Lang, a Bachelor of Business Administration in management.
Jordan Sierra Larson, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Dawn Michelle Longbine, a Bachelor of Science in elementary education.
Tessa S. Luke, a Bachelor of General Studies (education).
Dylan Ray Lumpkins, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Cynthia Elizabeth Manning, a Master of Science in counseling (school).
Donte L. Martin, a Master of Professional Studies (human resource management).
Mackenzy Scott May, a Bachelor of Science in justice studies.
Alison Marie McCloud, a Bachelor of General Studies (business).
Michelle Lynn McElwee, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Kelley Anne Mitchell, a Master of Science in education administration.
Lee Nailon, a Bachelor of General Studies (health and human performance).
Emily S. Navarette, a Bachelor of General Studies (education).
Conner James Neal, a Bachelor of Business Administration in management.
Brittany Christine Parsley, a Master of Science in speech-language pathology.
Addison Kevin Pauler, an Associate of Science in radiologic technology.
Laura V. Prahm, a Master of Science in Nursing (education).
Madison Anne Putman, a Bachelor of Science in Nursing.
Jeremy Allen Robello, a Bachelor of Business Administration in management.
Benjamin Alec Roe, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Corey James Rozean, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Yvonne Josephine Sanders, a Bachelor of Science in elementary education.
Ashlynn Belen Sandoval-Dooley, a Bachelor of Science in elementary education.
Katherine Joan Scott, a Master of Science in instructional technology.
Charne Scurfield, a Bachelor of Science in psychology.
Aaron Malik Simpson, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (digital media production and journalism).
Rone D. Smith, a Bachelor of General Studies (communication).
Michelle Lynn Smithson, a Bachelor of Science in justice studies.
Kendall Neal Snyder, a Master of Science in special education (high incidence).
Kelsey L. Spangler, a Bachelor of Arts in music.
Mariah Marie-Kay Sproul, a Bachelor of Science in elementary education.
Kathryn Suzanne Stolz, a Master of Science in speech-language pathology.
Steven Lewis Strand, a Bachelor of General Studies (business).
Angela Michelle Theobald, a Master of Science in Nursing (family nurse practitioner).
Kassade Kae Thomas, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging (ultrasound).
Danielle Nicole Thrush, a Master of Science in counseling (school).
Deedee Marie Vermillion, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Staci Ann Vestring, a Bachelor of Science in Nursing.

SEWARD
Liberal:
Sasha Wrae Arganbright, a Bachelor of General Studies (leadership).
Janel Catherine Durler, a Master of Science in special education (high incidence).
Tuan Hoang Le, a Bachelor of Business Administration in management (human resource).
Maria Fernanda Peterson, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Marisol Regalado, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Michael Anthony Sena, a Bachelor of Business Administration in management.
Eric Dean Volden, a Bachelor of Arts in sociology.
Preston Cull Whisenant, a Bachelor of Arts in sociology.

SHAWNEE
Auburn:
Sarah Beth Broxterman, a Bachelor of Business Administration in management.
Silver Lake: Karlee Lynn Brunner, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Tecumseh: Kelsey Noelle Rosencrants, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
Topeka: Ross David Arreguin, a Bachelor of Science in justice studies.
Christine Marie Baker, a Master of Science in special education (high incidence).
Lydia Grace Bender, a Bachelor of Science in physics.
Shawna Michelle Bolton, a Master of Liberal Studies (public administration).
Jessie America Campbell, a Master of Science in Education (reading specialist).
Soraiya Coffman, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Armando Correa, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Laura Dittmer, a Master of Science in Education (library specialist).
Mary Anderson Foster, a Master of Science in Education (reading specialist).
Carolyn Elaine Gonzales, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
Rhonda Mae Graham, a Master of Science in special education (high incidence).
Jessica Brooks Greene, a Bachelor of Science in elementary education.
Brittany Christine Hawn, a Bachelor of Science in justice studies and a Bachelor of Science in psychology.
Dalton Thomas Hiegert, a Master of Business Administration in business administration (human resource management).
Ashley Paige Hughes, a Bachelor of Science in elementary education.
Kayleen Michele Imparato, a Master of Science in special education (high incidence).
Alyssa R. Kauffman-Martinez, an Associate of Science in radiologic technology and a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Gregory Rayalan Kenyon, a Bachelor of Science in computer science (mathematics).
Megan Elizabeth Kirby, a Bachelor of Arts in psychology.
Kelly Marie Legleiter, a Bachelor of Science in elementary education.
Sabrina Sue Lunsford, a Bachelor of Science in psychology.
Ryan R. Masilionis, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (Web mobile application development).
Ashley Brianne May, a Bachelor of General Studies (business).
Corrinne Jay McGreevy, a Bachelor of General Studies (child development).
Justin Luke Montney, a Bachelor of Science in health and human performance (exercise science).
Brent Michael Newell, a Bachelor of Business Administration in management information systems.
Jesse Joan Nioce, a Bachelor of Business Administration in management.
Bailey Piel, a Bachelor of General Studies (business).
Kelsey Pinon, a Bachelor of Science in psychology.
Julie Prosser, a Bachelor of Arts in psychology.
Briana Renee Rightmeier, a Bachelor of Science in elementary education.
Claudia Evelia Saucedo, a Master of Science in Education (reading specialist).
Gayle Marie Schwarzrock, a Bachelor of Arts in sociology.
Holly Marie Swim, a Master of Science in special education (high incidence).
Zachary John Tompkins, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Michael Dean Vigola, a Bachelor of Business Administration in finance (banking).
Brandon Michael Weyand, a Bachelor of Science in justice studies.

SHERIDAN
Hoxie:
Kendra Amos, a Bachelor of Science in elementary education.
James A. Kaufman, a Bachelor of Science in Nursing.

SHERMAN
Goodland:
Cortney Nicole Cowan, a Bachelor of Business Administration in management.
Lacie Taylor Cowan, a Bachelor of Business Administration in management (human resource).
Erin Coleen Gleason, a Bachelor of General Studies (health promotion).
Garth Otis Helton, a Bachelor of Science in health and human performance (sport management).
Gunner Dean Helton, a Bachelor of Science in justice studies.
Carly Jean McCracken, a Bachelor of Science in biology (natural tesources).
Shayley N. Miller, an Associate of Science in radiologic technology.
Marshall Cooper Slough, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (digital media production and journalism).

SMITH
Smith Center:
Katie Ann Kriley, a Bachelor of Science in elementary education.

STAFFORD
St. John:
Shane Fitzgerald Keller, an Associate of General Studies (massage therapy).
Stafford: Kylie Danielle Meyer, a Bachelor of Science in elementary education.

STANTON
Johnson:
Colby Brett Overturf, a Bachelor of Science in agricultural business.
Olivia Ingrid Seger, a Master of Science in instructional technology.

STEVENS
Hugoton:
Toya Ann Gustafson, a Master of Science in instructional technology.
Mary Christina Lacy, a Master of Science in education administration.
Joan A. Perry, a Master of Science in Education (library specialist).
Samantha Marie Robblee, a Master of Science in special education (high incidence).

SUMNER
Argonia:
Kayla Fe Paxson, a Master of Science in instructional technology.
Alex R. Weiss, a Bachelor of Science in health and human performance (sport management).
Belle Plaine: Megan Oria Doyle, a Bachelor of Science in elementary education.
Conway Springs: Emily Sue Beck, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Travis Michael Echelberry, a Bachelor of General Studies (business).
Mulvane: Zachary John Burkhart, a Master of Science in health and human performance.
Jennifer Michelle Rayl, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Kylie Don Zimmerman, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Wellington: Traci Lynn Smith, a Bachelor of Science in elementary education.

THOMAS
Colby:
Skylar Barrett, a Bachelor of Science in justice studies.
Bronwyn Ann Bitner, a Master of Business Administration in business administration (human resource management).
Christopher Neil Gardner, a Master of Science in education administration.
Bailey Dee Jurek, a Bachelor of General Studies (child development).
Jordan Wade Rasmussen, a Bachelor of Business Administration in management.
Abigail Alyssa Rohr, a Master of Science in speech-language pathology.
Sara Marie Sloan, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Jessica Marie Wilson, a Bachelor of Business Administration in accounting (public).
Gem: Hailee Anne Spresser, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.

TREGO
Collyer:
Macy Shay Ziegler, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging (ultrasound).
Ogallah: Jared Kenneth Herl, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging and an Associate of Science in radiologic technology.
WaKeeney: Heather Michelle Barney, a Master of Science in counseling (clinical mental health).
Jordan Michael Olson, a Bachelor of Business Administration in finance (banking).

WABAUNSEE
Eskridge:
Traci Lee Henry, a Bachelor of Science in Nursing.
Paxico: Misty Sue Lowe, a Bachelor of General Studies (education).

WALLACE
Sharon Springs:
Ashli K. Dinkel, a Bachelor of Science in geosciences (geography).
Wallace: April Marie Mays, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Weskan: Julie Michelle Aldridge, a Master of Science in Education (reading specialist).
Colton Cline, a Bachelor of General Studies (geosciences).
Kelsey A. Hale, a Bachelor of Science in Nursing.

WASHINGTON
Morrowville:
Natosha M. Hevelone, a Bachelor of Science in early childhood unified.

WICHITA
Leoti:
Kassandra Marie Baker, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Kelton Scott Bangerter, a Bachelor of Science in general science (biology).
Chelsea Elaine Greenough, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Marienthal: Tracey Lee Baker, a Bachelor of Science in elementary education.

WOODSON
Yates Center:
Terra Leigh Petit, a Bachelor of General Studies (child development).

WYANDOTTE
Bonner Springs:
Breanna C. Inman, a Bachelor of Social Work.
Jonathon Allen Inman, a Bachelor of Science in justice studies.
Kansas City: Lori Sue Ditto, a Bachelor of General Studies (business).
Lindsay Danielle Dunn, a Bachelor of Science in justice studies.
Roni Nicole Elliott, a Bachelor of General Studies (child development).
Brian Charles Gray, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Lindsey Dawn Hamblet, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Oliseka Jose, a Bachelor of Science in Nursing.
Vilma Y. Maldonado, a Bachelor of Business Administration in management.
Samantha A. Morrissey, a Bachelor of Business Administration in accounting.
Lacie L. Shields, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Rachel Ann Smith, a Bachelor of Science in Nursing.
Joshua Thomas, a Master of Professional Studies (criminal justice).
Cristal Marisol Ugarte, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.


SERVING IN THE ARMED FORCES
Lucas Cory Sparrow, a Bachelor of General Studies (justice studies).
Helen Amanda Welsh, a Bachelor of Science in sociology.


NATIONAL
ALABAMA
Decatur:
Kent L. Sanders, a Master of Science in education administration.
Kevin Ward Sanders, a Master of Science in education administration.
Jasper: Draya Sioux Woolf-Wilson, a Bachelor of Arts in sociology.

ALASKA
Dillingham:
Megan Bree Gunderson, a Master of Science in instructional technology.

ARIZONA
Apache Junction:
Andrea Jo Bevier, a Master of Science in instructional technology.
Clarkdale: Ryan William Bigelow, a Master of Liberal Studies (organizational leadership).
Mesa: Carrie Elizabeth Lahaie, a Master of Science in education administration.
San Tan Valley: Colleen Marvel Barnes, a Master of Science in psychology (school).
Surprise: Jenna Marie O'Grady, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Kylie Marie Strand, a Bachelor of Science in health and human performance (health promotion).
Tempe: Daniel Emetrio Molina-Clancy, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Yuma: Jeffrey Lamont Petty, a Bachelor of Science in justice studies.

ARKANSAS
Bella Vista:
Macey Marie Brake, a Bachelor of Science in health and human performance (K-12 teaching and coaching) and a Bachelor of Science in secondary education.
Blytheville: Sheila Kay Ward, an Associate of General Studies (psychological).
Heber Springs: Dalton Hills, a Master of Science in geosciences (geography).

CALIFORNIA
Adelanto:
Carolina E. Martinez, a Bachelor of Science in justice studies.
Alta Loma: Nicole Selina Smith, a Master of Science in education administration.
Alturas: Natalie Nicole Callei, a Bachelor of General Studies (business).
Anaheim: Jacklyn Lee Bower, an Associate of General Studies (business).
Antelope: Yuliya Anatoliyevna Yuzvak, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Bakersfield: Brian Marsh, a Master of Professional Studies (human resource management).
Britton James Smith, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Chula Vista: Mark Tyrone Strickland, a Master of Science in instructional technology.
Daly City: Magdalena Telleria, a Bachelor of Arts in psychology.
Fairfield: Yosief Alazar Hailemichael, a Master of Liberal Studies (public administration).
Galt: Benjamin Paul Santos, a Master of Science in health and human performance.
La Mesa: Margery Arlene Sauvaine, a Bachelor of Business Administration in management.
Lompoc: Christopher John Gray, a Bachelor of Business Administration in management information systems.
Long Beach: Joshua Paul Morrison, a Master of Professional Studies (Web development).
Manteca: Denise Cheri Rogers, a Master of Science in instructional technology.
Oceano: Justin Alec Cremeans, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Pittsburg: Chidinma Charlene Ezebuiro, a Bachelor of Science in Nursing.
Pleasanton: Michaela M. Hertle, a Bachelor of Arts in political science.
Porterville: Andrea Rosso, a Bachelor of Science in psychology.
Ramona: Melissa Ann Crogan, an Associate of General Studies (business).
San Diego: Jalen Brown, a Master of Science in instructional technology.
Ashante Johnson, a Bachelor of General Studies (health and human performance).
Benjamin Kelso, a Master of Professional Studies (criminal justice).
San Jose: Tung Yung, a Bachelor of Science in Nursing.
Santa Clarita: Esther Vogler, a Bachelor of Business Administration in management.
Ukiah: Kathryn Mara Veno, a Bachelor of Science in sociology.

COLORADO
Akron:
Megan Shea Woods, an Associate of Science in radiologic technology and a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Amherst: Maury Sterling Kramer, a Master of Science in education administration.
Arapahoe: Amy Lynn Rother, a Master of Science in education administration.
Aurora: Justin Vaughn Juvera, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Daniel Mark McPherson, a Master of Science in special education (high incidence).
Joshua Thomas Reddell, a Master of Professional Studies (information assurance management).
Alivia Louise Sellers, a Bachelor of Science in Nursing.
Jared Frank Shavrnoch, a Master of Professional Studies (computer networking).
Basalt: Wendee Schoon Taylor, a Bachelor of General Studies (education).
Berthoud: Cory Duane Ellis, a Bachelor of Arts in communication.
Brighton: Hugh Frazier, a Master of Science in education administration.
Burlington: Kristin Kay Allacher, a Bachelor of Arts in English (writing).
Megan Ann Barber, a Master of Science in special education (high incidence).
Byers: Ryan James Imber, a Bachelor of Science in biology (pre-medical and pre-dentistry).
Castle Rock: Thomas William Romolo, a Master of Science in education administration.
Cheyenne Wells: Trey Robert Brown, a Bachelor of Science in agricultural business.
Brenna Lynne Stutz, a Bachelor of Science in health and human performance (sport and exercise therapy).
Colorado Springs: Dallis M. Butler, an Associate of General Studies (business).
Brett Richard McFarland, a Bachelor of Science in technology leadership.
Jessica Laine Rosenstrauch, a Master of Science in Education (reading specialist).
Dacono: Nathan Curtis Harrison, a Bachelor of Science in athletic training.
Denver: William Michael Poderzay, a Master of Science in special education (high incidence).
Chermayne Yago, a Bachelor of Science in health and human performance (sport and exercise therapy).
Eads: Marisa Lee Dixon, a Bachelor of Science in health and human performance (sport management).
Mary Katherine Philpy, a Master of Science in counseling (school).
Englewood: Earl Legleiter, a Master of Science in Education.
Erie: Benjamin Knighten, a Master of Science in psychology (school).
Evergreen: Jacob Albert Kay, a Bachelor of Business Administration in finance (economics).
Federal Heights: Traci Renee Loger, a Bachelor of Science in justice studies.
Flagler: Carissa Lynn Roan, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Fort Collins: Jacklyn Sue Bascomb, a Bachelor of Science in athletic training.
Raven Jo Dick, a Bachelor of Arts in communication (journalism).
Fort Lupton: Baylei Renee Chambers, a Bachelor of Science in justice studies.
Grand Junction: Sonda Hanosh, an Education Specialist in school psychology.
Highlands Ranch: Lauren Nicole Solzman, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Rachel Michelle Szczepanski, a Bachelor of Science in biology (pre-physical therapy).
Chris William Winslow, a Master of Science in Education (higher education student affairs).
Kim: Tai Ann Nittler, a Bachelor of Social Work.
La Junta: Lenea Renee Ortiz, a Bachelor of Science in elementary education.
Lakewood: Austin James Foster, a Bachelor of Business Administration in management.
Lamar: Dakota Jara, a Bachelor of Science in psychology.
Lone Tree: Kristin Conor, a Bachelor of Business Administration in marketing (digital).
Longmont: Megan Ann Thompson, a Bachelor of Science in elementary education.
Alicia Nicole Vigil, a Bachelor of Science in early childhood unified.
Loveland: Megan Elizabeth Finlay, a Bachelor of Science in secondary education.
Amalia J'anette Madrid, a Bachelor of Science in justice studies.
Samantha Paige Villarreal, a Bachelor of General Studies (education).
Nathrop: Kayla Danielle Schleicher, a Bachelor of Arts in psychology.
Northglenn: Erika Hamacher, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Parker: Thomas Daley, a Bachelor of General Studies (criminal justice).
Geraldine Denise Martinez, a Bachelor of Science in Nursing.
Gordon Lee Mosher, a Master of Liberal Studies (public administration).
Huong T. Phan, a Bachelor of Science in Nursing.
Pueblo West: Adam D. Selfridge, a Bachelor of Science in psychology.
Aimee Selfridge, a Bachelor of Science in psychology.
Sarah Marie Snowberger, a Bachelor of General Studies (business).
Simla: Jessica Ann George, a Bachelor of Science in biology (pre-occupational therapy).
Snyder: Meridith Joy Brandenburg, a Bachelor of Business Administration in management.
Stratton: Bonetta Jean Schulte, a Bachelor of Science in Nursing.
Thornton: Jacob Woodrow Abbas, a Bachelor of Science in psychology.
Adam Rusk, a Master of Science in geosciences (remote sensing technology).
Wray: Darcel Lynn Vernon, a Master of Science in counseling (school).
Yoder: Tonnica Nykole Ouellette, a Master of Science in health and human performance.
Yuma: Sandra Carolina Bustillos, a Bachelor of Arts in Spanish.

CONNECTICUT
Enfield:
Kelly Schenkman, a Bachelor of General Studies.
Newington: Latoya A. Gimler, a Master of Liberal Studies (organizational leadership).
Norwalk: Jeremy Fiftal, a Master of Science in instructional technology.
Wallingford: Jacqueline Mary Valentine, a Master of Science in instructional technology.

DELAWARE
Millville:
Alyssa Hall Mahon, a Master of Science in Education (reading specialist).
Newark: Yogita Royal, a Master of Professional Studies (instructional design).

FLORIDA
Cocoa Beach:
Marykate Cartwright, a Bachelor of Science in psychology.
Crestview: Cynthia Diane Runels, a Bachelor of Science in Nursing.
Daytona Beach: Christine Watts, a Bachelor of General Studies (leadership).
Deland: Courtney Walter, a Bachelor of Science in Nursing.
Dunnellon: Raymond Roger Douyard, a Master of Science in Education (JROTC instructor preparation).
Fort Myers: Douglas B. Bergman, a Master of Professional Studies (human resource management).
Ellis McDaniel Hunter, a Master of Professional Studies (organizational leadership).
Fort Pierce: Lacey Elaine Henley, a Master of Liberal Studies (education leadership and management – technology).
Gulf Breeze: Shelley Atkinson, a Bachelor of Business Administration in management.
Key West: Siranna Marie Stracner, a Bachelor of Science in psychology.
Lakeland: Raheeme Daivonte Dumas, a Bachelor of Science in justice studies.
Lauderhill: Charles Joseph Dick, a Bachelor of Business Administration in management.
Miami Shores: Aimee N. Youngs, a Master of Professional Studies (instructional design).
Middleburg: Katherine Crowley, a Bachelor of General Studies (literature).
Naples: James Craig Schulze, a Master of Science in Nursing (administration).
North Port: Josh Brown, a Master of Professional Studies (human resource management).
Orange Park: Timothy O. Lee, a Bachelor of Science in psychology.
Orlando: Lesley Denise Williams, a Bachelor of Science in psychology.
Palm Harbor: David Debatto, a Master of Liberal Studies (literary arts).
Pensacola: Ouida Ailene Biggs, a Bachelor of Science in justice studies.
Sarasota: Ryan Patrick Murphy, a Master of Professional Studies (organizational leadership).
Stuart: Stephanie McCrary, a Bachelor of Science in Nursing.
Tampa: Paul Noel Contemplacion, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (Web mobile application development).

GEORGIA
Athens:
Danessa Fidela Branch, a Master of Science in instructional technology.
Augusta: Brandi M. McCorkle, a Bachelor of Business Administration in management.
Clermont: Paul Deacon Johnson, a Master of Arts in history.
Covington: Latinna Collins, a Bachelor of Arts in psychology.
Evans: Nicole Lynn Lindeman, a Bachelor of Business Administration in management.
Forsyth: Adonis Mundy, a Master of Science in Education (higher education student affairs).
Jefferson: Joshua Todd O'hara, a Master of Arts in history.
Lawrenceville: Simone Cato, a Master of Professional Studies (information assurance management).
Lilburn: Lydia Lucero Gamasena, a Master of Science in Education (library specialist).
McDonough: Curtis D. Spencer, a Bachelor of General Studies (health and human performance).
Snellville: Shawneda Crout Marks, a Bachelor of General Studies (business).

HAWAII
Ewa Beach:
Angela Nicole Clapp, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Honolulu: Teresa Corkins, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Kaneohe: Heather L. Oshiro, a Master of Science in special education (high incidence).

IDAHO
Hayden
: Sean R. Mahon, an Associate of General Studies (education).
Kuna: Donald Lee Cockrum, a Bachelor of General Studies (business).
Pocatello: Kaden Ray Buer, a Master of Science in biology.
Sugar City: Heidi G. Barker, a Master of Liberal Studies (literary arts).

ILLINOIS
Brighton:
Mary Beth Camp, a Master of Science in psychology (school).
Chicago: Mahnlaye B. Boayue, an Education Specialist in school psychology.
Jose De Jesus Castillo, a Bachelor of General Studies (historical).
Downers Grove: Brianne Wedoff, a Master of Science in speech-language pathology.
Glenview: John Michael Nicholson, a Master of Science in Education (higher education student affairs).
Grayslake: Valerie Enise Vanroeyen, a Master of Science in speech-language pathology.
Highland: William Duane Hocker, a Master of Professional Studies (computer networking).
Mount Pulaski: Janson Michael Cooper, a Bachelor of Science in agriculture (animal science).
Peoria: Carolyn Irene Jesse, a Master of Science in education administration.
Plainfield: Cynthia R. Trautz, a Bachelor of Business Administration in management.
Waukegan: Natalie Grace Vanlaningham, a Master of Science in instructional technology.
Timothy M. Vanlaningham, a Master of Science in instructional technology.
Xenia: Amanda L. Horvet, a Bachelor of Science in psychology.

INDIANA
Fort Wayne:
Jessica Lyn Herber, a Bachelor of Science in health and human performance (sport and exercise therapy).
Matthew C. Parker, a Master of Professional Studies (information assurance management).
Tyler Wayne Vancamp, a Bachelor of Science in health and human performance (sport and exercise therapy).
Warsaw: Michael Robert Yantz, a Bachelor of Business Administration in finance.
Westpoint: Ethan Walter Dale, a Bachelor of Business Administration in finance (economics).

IOWA
Aurelia:
Nicole Rae Hazen, a Bachelor of Science in Nursing.
Des Moines: Amy Marie Kramer, a Master of Liberal Studies (public administration).
Nichole Michelle Van-Eman, a Bachelor of Business Administration in management information systems.
Dubuque: Allie Marie White, a Master of Science in Nursing (administration).
Marshalltown: Lane W. Martin, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).

KENTUCKY
Elizabethtown:
Sherry L. Baker, a Bachelor of Science in Nursing.

LOUISIANA
Arnaudville:
Tara Morgan, a Bachelor of Science in psychology.
Haughton: Sean Patrick Downing, a Master of Professional Studies (organizational leadership).

MARIANA ISLANDS
Saipan:
Jude Dulfo Loste, a Master of Science in special education (high incidence).

MARYLAND
Baltimore:
Gifty A. Quarshie, a Master of Professional Studies (public health administration).
Brooklyn: Mesay Girma, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Davidsonville: Elizabeth Leonore Richards, a Bachelor of Science in Nursing.
Hagerstown: Chantelle Huffer, a Bachelor of Science in elementary education.
Silver Spring: Rose Wangui Ngacha, a Master of Science in instructional technology.
Williamsport: Tanya Ann Branden, a Bachelor of Science in psychology.

MASSACHUSETTS
Burlington:
Sascha Sydney Potzka, a Bachelor of Science in Nursing.
Hanscom Air Force Base: Angela J. Wilkerson, a Master of Science in psychology (school).

MICHIGAN
Bellevue:
Deborah Sue Smith, a Master of Science in Nursing (administration).
Benton Harbor: Shaton Tucker, a Master of Professional Studies (criminal justice).
Detroit: George Steven Pettigrew, a Master of Science in Education (JROTC instructor preparation).
Grand Blanc: Ross Philip Burdette, a Master of Science in education administration.
Harrison Township: Stephanie Lynn Cavedo, a Master of Science in special education (high incidence).
Jackson: Kimberly Sue Campbell, a Master of Science in Nursing (administration).
Lansing: Adriena Marie Krul-Hall, a Master of Professional Studies (public health administration).
Lawton: Jessica Lynn Schultz, a Master of Science in education administration.
Mattawan: Heather Olson, a Master of Science in education administration.
Midland: Claudia Isela Howery, a Master of Professional Studies (instructional design).
Mount Morris: Monique Anginette Parker, a Master of Business Administration in business administration (marketing).
Rockwood: Darrin Edward Potter, a Master of Science in Education (JROTC instructor preparation).

MINNESOTA
Champlin:
William Dean Maresh, a Master of Science in health and human performance.
Crystal: Matthew Steven Lenz, a Master of Science in instructional technology.
Shakopee: Olasunmade Akinlade Ogunsegha, a Master of Science in geosciences (geology).
Winona: Bryon D. Bothun, an Education Specialist in advanced professional studies (education leadership).

MISSISSIPPI
Diamondhead:
Patrick Michael Burke, a Bachelor of Business Administration in management.
Southaven: Jessica Michelle Bledsoe, a Master of Science in Education (reading specialist).
Summit: William Thomas Wells, a Bachelor of General Studies (biological).

MISSOURI
Aurora:
Kelley L. Martinez, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Belton: Mitchell Lewis Meyer, a Master of Science in biology.
Carl Junction: Lauren Tiffany Joyner, a Bachelor of Science in psychology.
Chillicothe: Phillip Michael Barr, a Bachelor of Business Administration in management.
Clever: Sarah Elizabeth Golubski, a Master of Science in instructional technology.
Columbia: Emile J. Carter, a Bachelor of Arts in art education.
Andre Douglass McKinnon, a Bachelor of Science in justice studies.
Michael James Palmer, a Bachelor of Science in psychology.
Connie Lee Trabue, a Bachelor of Science in elementary education.
Eminence: Courtney E. Dimucci, a Bachelor of Science in psychology.
Gladstone: Haley Breanne Corkill, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Rebecca Jean Smith, a Master of Science in Nursing (administration).
Independence: Jeffery Thomas Baugher, a Bachelor of General Studies (business).
Kansas City: Erianne Dawn Adams, a Bachelor of General Studies (health promotion).
Amy Renee Aguiar, a Bachelor of Science in psychology.
Shelby Lynn Bohr, a Bachelor of Science in psychology.
Aubony R. Chalfant, a Master of Science in counseling (clinical mental health).
Toni Lynn David, a Bachelor of Science in psychology.
Adam Kurt Gardner, a Bachelor of General Studies (business).
Travis Lee Moore, a Bachelor of General Studies (business).
Sarah Noakes, a Bachelor of General Studies.
Lee's Summit: Stephanie Renee Rand, a Bachelor of General Studies (human services).
Neosho: Phyllis Annette Thomas, a Bachelor of Science in Nursing.
O'Fallon: Seth Matthew Parres, a Bachelor of Science in health and human performance (sport management).
Osage Beach: Shae Lynn Hymes, a Bachelor of Business Administration in management and a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Rich Hill: Andrea Joelle Martin, a Master of Science in Education (reading specialist).
St. Charles: Ifeoma Stella Oraemesi, a Master of Science in biology.
St. Joseph: Krista Danielle Haney, a Bachelor of Arts in psychology.
St. Peters: Kimberly Lynn Brunton, a Bachelor of Business Administration in management.
Washington: Maxwell Jay Kutilek, a Master of Arts in history.

MONTANA
Great Falls: Dean Michael McGee, a Bachelor of Arts in psychology.
Helena: Nicholas Burton Davey, a Bachelor of General Studies (geosciences).
Worden: Larry Joseph Billinger, a Master of Business Administration in business administration (management information systems).

NEBRASKA
Bellevue:
Michael Clarkson, a Master of Professional Studies (cyber security).
Benkelman: Elizabeth E. Earnest, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Cambridge: Rayce William Dauwen, a Bachelor of Science in technology studies (construction management).
Gering: Ashley Rose Harimon, a Bachelor of Science in Nursing.
Grand Island: Jordan A. Gross, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging (ultrasound).
Hastings: Alaethea Nicole Remmers, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Grahm Fulton Schneider, a Bachelor of General Studies (geosciences).
Hickman: Elizabeth Ann Schreiber, a Bachelor of Business Administration in management.
Holdrege: Jennifer Lynn Parde, a Bachelor of Science in psychology.
Rachel Elizabeth Robinson, a Bachelor of Fine Arts in art (studio art).
Kearney: Paul Michael Briseno, a Master of Liberal Studies (public administration).
Sarah M. Mamot, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Lexington: Molly Ellen Clausen, a Bachelor of Science in justice studies.
Lincoln: Adam Russell Brening, a Master of Business Administration in business administration.
Cameron Stephen Shoemaker, a Master of Professional Studies (music performance).
Shari Renee Stonacek, a Master of Science in Nursing (administration).
McCook: Amanda L. Shields, a Bachelor of Social Work.
Miller: Hope Langley James, a Master of Business Administration in business administration (finance).
North Platte: Brittany Lynn Pochop, a Master of Science in speech-language pathology.
Luke Wright, a Bachelor of Business Administration in finance (banking).
Oakland: Chelsey Layne Quigley, a Master of Science in health and human performance.
Omaha: Duane Raymond Collins, a Master of Professional Studies (criminal justice).
Jason Anthony Reno, a Bachelor of General Studies (business).
Pender: Chelsey Rae Soll, a Bachelor of Science in Nursing.
Red Cloud: Taylor Paige Goos, a Bachelor of Business Administration in accounting.
Shelton: Vanessa L. Resh, a Bachelor of Arts in communication (organizational) and a Bachelor of Arts in sociology.
Superior: Raile Matthew Blackburn, a Bachelor of Science in technology studies (education).
Luke Cameron Renz, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (digital media production and journalism).
West Point: Whitney Elise Wietfeld, a Master of Science in speech-language pathology.

NEVADA
Boulder City
: Tracy Lynn Echeverria, a Master of Science in education administration.
Ely: Bruce Randall Eldridge, a Master of Business Administration in business administration.
Fallon: David Ancil May, a Bachelor of Business Administration in management information systems.
Las Vegas: Paris Cloyd, a Bachelor of General Studies.
Leah Anne Richter, a Master of Liberal Studies (literary arts).
Reno: Jennifer Christine Kurowski, a Bachelor of General Studies (human services).

NEW HAMPSHIRE
Keene:
Abigail Erin Kostic, a Master of Science in psychology (school).

NEW JERSEY
Demarest:
Ariella Joza Bar-Nissim, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
Dover: Ricardo Alejandro Salgado, a Master of Science in special education (high incidence).
Iselin: Vamsi Krishna Kataru, a Master of Professional Studies (information assurance management).
Springfield: Evan Samuel Levy, a Master of Science in instructional technology.
Wall: Saharazard Nicosia, a Master of Science in instructional technology.

NEW MEXICO
Dora:
Ulises Gonzalez, a Bachelor of Business Administration in management and a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Las Vegas: Alicia A. Gallegos, a Master of Fine Arts in art (sculpture).

NEW YORK
Albany
: Shijia Liu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Clifton Park: Heather Carolyn Ellison, a Master of Science in Education (reading specialist).
Flushing: Robert Thompson, a Master of Science in special education (high incidence).
Howard Beach: Danielle Girard, a Bachelor of Science in psychology.
Penfield: Megan Leah Yeoh, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Rochester: Deborah A. Ventura-Tran, a Bachelor of Science in Nursing.
Shortsville: Kimberly Joan Clarke, a Master of Professional Studies (human resource management).
Staten Island: Moses Dayee, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation).

NORTH CAROLINA
Brevard:
Brian Edmund Plumley, a Master of Professional Studies (public health administration).
Cameron: Melanie White, a Bachelor of Science in psychology.
Concord: Sarah Elizabeth Ledbetter, a Bachelor of Science in justice studies.
Durham: Marquise Nicole Akbar, a Bachelor of Arts in political science.
Fort Bragg: Bryan Jeffery Alexander, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Garner: Eric Brandon Reeves, a Bachelor of General Studies (business).
Mount Pleasant: Kathryn Elizabeth Jacobs, a Bachelor of Science in psychology.
Pfafftown: Jessica Allynn Bunner, a Bachelor of General Studies (child development).
Stanley: Oluwaseun Anne Udechukwu, a Bachelor of Science in psychology.
Waxhaw: Jason Oliver Lambert, a Master of Liberal Studies (political leadership and public service).
Andrea Lynn Monroe, an Associate of General Studies (child development).
Wilson: Valerie Edith Thoms, a Bachelor of General Studies (agricultural).
Winston Salem: Richard Ashton Sugg, a Master of Science in Education (JROTC instructor preparation).

OHIO
Chesterland:
Katharina Ickes, a Master of Science in instructional technology.
Cincinnati: Ronald Earl Sewell, a Master of Liberal Studies (management information systems).
Cleveland: Herbert J. Burmeister, a Bachelor of General Studies (human services).
Englewood: Kristin Michelle Elix, a Master of Science in instructional technology.
Rittman: Joseph C. Safick, a Master of Professional Studies (computer networking).
Tallmadge: David Patrick Smith, a Master of Science in education administration.

OKLAHOMA
Blanchard
: Jo Ann Jones, an Associate of General Studies (business).
Choctaw: Joseph Alan Howell, a Bachelor of General Studies (business).
Claremore: Kathleen Ann Burrows, a Master of Professional Studies (human resource management).
Coweta: Jason Fielder, a Bachelor of General Studies (criminal justice).
Harrah: Phillip Wayne Hatfield, a Bachelor of General Studies (business).
Jenks: Caroline Rae Strickland, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (digital media production and journalism).
Muskogee: Shelbi K. Taylor, a Bachelor of Science in elementary education.
Oklahoma City: Mckinsey Ann Basinger, a Bachelor of General Studies (networking).
Jonathan Alexander Hernandez, a Bachelor of Science in health and human performance (health promotion).
Owasso: Shaun Chad Jones, a Master of Liberal Studies (public administration).
Piedmont: Tamara Ann Kuchera, a Bachelor of General Studies (business).
Sand Springs: Jessica Erin Miles, a Bachelor of Business Administration in management (human resource).
Shawnee: Britton Dane Buss, a Master of Science in instructional technology.
Dustin Edward Tenney, a Master of Science in education administration.
Skiatook: Baylee Jo Branscum, a Bachelor of Science in elementary education.
Stillwater: Jordan M. Vickers, a Bachelor of General Studies (business).
Woodward: Brandy Ann Alexander, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Yukon: Karissa Janea Langlois, a Bachelor of Science in justice studies.

OREGON
Bend:
Luree Patrice Hayes, a Master of Science in psychology (school).
Milwaukie: Kirsten Mary Boyd, a Bachelor of Science in Nursing.
Oxbow: Tamara R. Harriman, a Bachelor of Science in Nursing.
Portland: Whitney L. Secrist, a Bachelor of Science in Nursing.
Renee Denise Storm, a Bachelor of Science in Nursing.
Salem: Bonnie Poole, a Bachelor of Arts in political science.
Shady Cove: Wyndess C. Lund, a Bachelor of Science in psychology.
Sherwood: Charyl Ann Dowdell, a Master of Science in Education (higher education student affairs).
Silverton: Patricia Jean Duncan, a Bachelor of Arts in psychology.
Springfield: Paul Edmund Stevens, a Master of Science in education administration.

PENNSYLVANIA
Allentown:
Shakira C. Jones, a Bachelor of Arts in sociology.
Aspers: Daniel Aaron Barker, a Master of Business Administration in business administration (human resource management).
Beaver: Madeline McGee, a Bachelor of General Studies (historical).
Blandon: Alexander R. Meck, an Associate of General Studies (education).
Butler: Jennifer Lynn Gilliland, a Bachelor of General Studies (business).
Chambersburg: Erin Joseph Roat, a Bachelor of General Studies (business).
Newville: Melissa Joy Powers, a Master of Professional Studies (instructional design).
Philadelphia: Khushbu Anjaria, a Master of Business Administration in business administration (human resource management).
Felix Cruz, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (Web mobile application development).
Pittsburgh: Zachary Michael Prout, a Bachelor of Arts in music (music technology).
Scranton: Berkeley Searl, a Master of Professional Studies (human resource management).
Stroudsburg: Georgeanna Ferrara, a Bachelor of Science in technology leadership.
York: Brianna Schaeffer, a Bachelor of Science in Nursing.

PUERTO RICO
Naguabo:
Edgar Almodovar, a Bachelor of Science in psychology.

SOUTH CAROLINA
Columbia:
Jennifer R. Catoe-Aikey, a Master of Professional Studies (organizational leadership).
Charles Richard Murphy, a Bachelor of Science in technology leadership.
Kendra Sade Pressley, a Master of Science in special education (gifted).
Eastover: Alicia Lynn Lockard, a Bachelor of General Studies (business).
Goose Creek: Deena K. Gamble, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Myrtle Beach: Ashley Dawn Brown, a Bachelor of Science in justice studies.
North Charleston: Cynthia Loraine White, a Bachelor of Science in sociology.
Summerville: Brian Joseph Knight, a Bachelor of Science in Nursing.
Brittny Lowry, a Master of Professional Studies (instructional design).
Sumter: Deron Corelle Brown, a Master of Science in instructional technology.
Carmen Pirvu, an Education Specialist in school psychology.
West Columbia: Shenita Chapman, an Education Specialist in advanced professional studies (education administration).

SOUTH DAKOTA
Brandon:
Melissa Nichole Bagheri, a Bachelor of Business Administration in marketing.
Willow Lake: Hector Salvador Serna, a Master of Science in education administration.

TENNESSEE
Arlington:
Rachel Marie Herbst, a Master of Science in education administration.
Cordova: Elizabeth Lomasney, a Master of Science in instructional technology.
Nashville: Sharon R. Hill, a Bachelor of General Studies (historical).

TEXAS
Austin:
Jose Alberto Perez, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Bedford: Corinne Elizabeth Ziegler, a Bachelor of Business Administration in accounting (public).
Boerne: Jillian Brie Fabela, a Bachelor of Science in Nursing.
John Carlos Fabela, a Bachelor of Science in Nursing.
Burleson: Kylee Leigh Kuhns, a Bachelor of Science in Nursing.
Caldwell: Jessie Lee Hawkins, an Associate of General Studies (geosciences).
Cibolo: Lisa Griffith-Clausel, a Bachelor of General Studies (education).
Cleburne: Alyssa Naomi Singh, a Bachelor of Science in Nursing.
Cypress: Allyson D. Brown, a Bachelor of General Studies (math).
Dallas: Marcella Kay McCluskey, a Master of Science in communication.
Flower Mound: Brittany Christine Collinwood, a Master of Science in education administration.
Garland: Hannah M. Smith, a Bachelor of Science in health and human performance.
Irving: Kamala Jayachandran, a Master of Professional Studies (human resource management).
Joshua: Kelly Musgraves, a Bachelor of General Studies.
Kyle: Kristen Danielle Robinson, a Bachelor of General Studies (psychological).
Longview: Shannan Elizabeth Turner, a Bachelor of Science in psychology.
Perryton: Brenda L. Castro, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Round Rock: Brook Elaine Teoli-Phelps, a Bachelor of General Studies (business).
Universal City: Kristen Nicole Stahl, a Bachelor of Science in psychology.

UTAH
Cedar Hills:
Rachael Ann Schoonmaker, a Bachelor of Science in health and human performance (exercise science).
Layton: Scott Ploharz, a Master of Science in psychology (clinical).
Plain City: Lisa Anne Olsen, an Education Specialist in school psychology.
Salt Lake City: Renee Lynne Kelen, a Bachelor of Science in justice studies.
Yonghan Wu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.

VERMONT
Montpelier:
Erin S. McIntyre, a Master of Professional Studies (Web development).

VIRGINIA
Alexandria:
Jessica Christine Myers, a Master of Liberal Studies (public administration).
Herndon: Jeanne Marie Hargrave, a Master of Science in Nursing (education).
Mathews: Linden E. Barrick, a Master of Science in instructional technology.
North Chesterfield: Phylicia Jemmott, a Bachelor of Science in psychology.
Roanoke: Kimberly D. Holland, a Bachelor of Business Administration in management.
Sterling: Jonathan Braxton Good, a Bachelor of General Studies (geosciences).
Vienna: Jessica Rae Barnett, a Master of Science in geosciences (small museum entrepreneurship).
Virginia Beach: Jessica Ryder, a Bachelor of Science in psychology.
Wakefield: Demetria Denise Edwards, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Woodbridge: Bethany Gugino, a Master of Liberal Studies (education leadership and management – administration).

WASHINGTON
Bonney Lake:
Samantha Charlotte Ingham, a Master of Science in speech-language pathology.
Oak Harbor: Lynae Catherine Freeman, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Tacoma: Stacey Marie Wright, a Master of Science in education administration.

WISCONSIN
Chippewa Falls:
Denise L. Lenfant, a Bachelor of Science in Nursing.
Kenosha: Heather Pryse, a Master of Science in health and human performance.
Madison: Oswald Takyi, a Master of Professional Studies (criminal justice).
Menomonie: Daniel Eugene Soler, a Bachelor of Science in justice studies.
Milwaukee: Jessica C. Lieske, a Bachelor of Science in psychology.
Oak Creek: Nisreen R. Musaitif, a Bachelor of Business Administration in management.
Randolph: Tamara Rae Biddle, a Bachelor of Science in sociology.
Viroqua: Trenton David Harger, a Master of Liberal Studies (e-learning professional).

WYOMING
Cheyenne:
Sherry Edine Lavalais, a Master of Liberal Studies (health sciences).
Tinamarie Quick, a Master of Liberal Studies (health sciences).
Gillette: Andrea J. Robertson, a Bachelor of Science in psychology.
Laramie: Jordan Paige Anderson, a Bachelor of Business Administration in management.
Lusk: Heather Lynn Heth, a Master of Science in psychology (school).
Saratoga: Carl Nicholas Beach, a Master of Science in education administration.


INTERNATIONAL
ANTIGUA
St. Pauls:
Jasvindar Althea Warner, a Bachelor of General Studies (child development).

AUSTRALIA
Toongabie:
Vanitha Mohan, a Master of Professional Studies (Web development).

BAHAMAS
Nassau:
Lavaughnte Shavargo Gibson, a Bachelor of Arts in music.

BERMUDA
Hamilton Parish:
Maxayn Janita Jennings, a Bachelor of Science in psychology.

CANADA
Edmonton:
Cooper Ty Langley, a Bachelor of Science in business education (corporate communication).

CHINA
Beijing:
Hao Liang, a Bachelor of Business Administration in management information systems.
Jiaxing: Tao Tao, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Lanzhou: Yibo Zhong, a Master of Liberal Studies (digital cinema production).
Luoyang: Zongpu Yang, a Master of Professional Studies (political management).
Shangshui: Yaqiong Shao, a Master of Science in communication (organizational).
Shenyang: Ruhan A, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Ni An, a Bachelor of Arts in political science.
Sheng Bi, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Nan Cao, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Rui Cao, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xinrui Cao, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Boyu Chen, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Hongying Chen, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Hongzhen Chen, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Mingnuo Chen, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Qiuchi Chen, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Si Chen, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yu Chen, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yunjie Chen, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yaoqi Cheng, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Siyu Cui, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yao Cui, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Na Deng, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Bonan Dong, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jingxing Dong, a Bachelor of Arts in political science.
Hongchi Du, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jiahao Du, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Tianshuang Du, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yushang Duan, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jiabin Fan, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jinming Fan, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Weixi Fan, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Shiyue Fang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Wei Fang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Ruge Gao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yijia Gao, a Bachelor of Arts in political science.
Shihua Ge, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Shiyu Gu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yu Gu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Kuo Guo, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Fuyu Han, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Juncai Han, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Litong Han, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Shuangcheng Han, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Fei Hao, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Qiushi He, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yanjun He, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yunyun He, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Dechuan Hou, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Qian Hou, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yile Huang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Luyao Jiang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xinhang Jiang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Ziqing Kang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Dairong Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Dianheng Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jinwei Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Shiyao Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Sihan Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Siqiao Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Wen Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xiang Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xiaoxi Li, a Bachelor of Arts in political science.
Xin Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yiming Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yuetong Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yumeng Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zhizhong Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Dingqi Liang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Kewei Liang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Hanyang Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jiayin Liu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Keyi Liu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Rui Liu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Shuang Liu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Siyuan Liu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yajie Liu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Zhihan Liu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jiaqi Lu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Ruoxi Lv, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yating Lv, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Meiling Ma, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Mengyi Ma, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jiaying Mai, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Qi Mao, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yue Mao, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Cui Meng, a Bachelor of Arts in political science.
Xintong Mu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Miaomiao Qi, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Shuhan Qi, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Wenjun Qiao, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Rui Qin, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Si Qin, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Heyuan Qu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jiawei Qu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jingyan Qu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Zengqi Ren, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Hongyu Shi, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Deyi Song, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Min Song, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xuanqing Sun, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yinzhuo Sun, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jundan Tan, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Zuan Tang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yi Tian, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jie Wan, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Lingjun Wan, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jianyang Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jinghui Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Qianxiu Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Ruige Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Runfeng Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Shuang Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xiaoyu Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yihan Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yiqi Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yudi Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Chang Wu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Chunyu Wu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Bolai Xu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Meiyu Xu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Chen Xue, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Hao Yang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Junyi Yang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Liu Yang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lu Yang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Naijing Yang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Qi Yang, a Bachelor of Arts in political science.
Shuting Yang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xinfeng Yang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Tong Yao, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Rui Yi, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Zhenyuan Yin, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Haichuan Yu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yang Yu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Zixuan Yu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yue Yuan, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yiqi Zeng, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yue Zeng, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Ziyun Zeng, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Chao Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Chenyang Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Heyuan Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Huishu Zhang, a Bachelor of Arts in political science.
Jiarui Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jiawei Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jingyue Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Kai Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Meng Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Ning Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Pei Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shuo Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Weijia Zhang, a Bachelor of Arts in political science.
Wenxiao Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xinyue Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yiqing Zhang, a Bachelor of Arts in political science.
Zhenxiang Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Shuyu Zhao, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Zisen Zhao, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yang Zheng, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yi Zheng, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Zhaoqi Zheng, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Guanghao Zhong, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xiaohan Zhou, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yutong Zhou, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xiaoying Zhu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Tai Yuan: Yabiao Guo, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Tongxiang: Huanming Yan, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design).
Xi'an: Zhuang Guo, a Bachelor of General Studies (legal studies).
Rong Wang, a Bachelor of Fine Arts in art (graphic design) and a Bachelor of General Studies (legal studies).
Xudong Xie, a Bachelor of General Studies (legal studies).
Xingyang: Xin Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Xinxiang: Youxuan Wang, a Master of Business Administration in business administration (marketing).
Xinzheng: Zhenhua An, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lingyun Bai, a Bachelor of Business Administration in management.
Xinyun Bai, a Bachelor of Business Administration in management.
Zimei Bai, a Bachelor of Business Administration in management.
Chaobin Bi, a Bachelor of Business Administration in management.
Chaojia Bu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Niannian Cai, a Bachelor of Business Administration in management.
Rongjie Cai, a Bachelor of Business Administration in management.
Alina Cameron, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Tianqi Cao, a Bachelor of Business Administration in management.
Guo Chai, a Bachelor of Business Administration in management.
Luqin Chai, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xue Chai, a Bachelor of Business Administration in management.
Jiang Chang, a Bachelor of Arts in global business English.
Junling Chang, a Bachelor of Business Administration in management.
Rumeng Chang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yahuan Chang, a Bachelor of Arts in global business English.
Diandian Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Fei Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Hongna Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Kun Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Leyi Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Mengmeng Chen, a Bachelor of Arts in global business English.
Shuang Chen, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shuangzhu Chen, a Bachelor of Arts in global business English.
Sijin Chen, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xiao Chen, a Bachelor of Arts in global business English.
Xin Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Xinxin Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiwen Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Yan Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Yan Chen, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yan Chen, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yanhua Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Yishuang Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuanyuan Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuchan Chen, a Bachelor of Arts in global business English.
Zhen Chen, a Bachelor of Arts in global business English.
Zhuo Chen, a Bachelor of Arts in global business English.
Ziwei Chen, a Bachelor of Arts in global business English.
Jing Cheng, a Bachelor of Business Administration in management.
Lanlan Cheng, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lei Cheng, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaoya Cheng, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaoyun Cheng, a Bachelor of Business Administration in management.
Yanqing Cheng, a Bachelor of Arts in global business English.
Yiyun Cheng, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaotian Chu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Huanhuan Cui, a Bachelor of Arts in global business English.
Jiaqi Cui, a Bachelor of Business Administration in management.
Mengyi Cui, a Bachelor of Business Administration in management.
Yangyang Cui, a Bachelor of Business Administration in management.
Jie Deng, a Bachelor of Arts in global business English.
Jingjing Deng, a Bachelor of Business Administration in management.
Liyun Deng, a Bachelor of Business Administration in management.
Shuyu Deng, a Bachelor of Business Administration in management.
Zhen Deng, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiangyu Diao, a Bachelor of Business Administration in management.
Wanyu Ding, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaofei Ding, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yibo Ding, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yue Ding, a Bachelor of Business Administration in management.
Caiyun Dong, a Bachelor of Business Administration in management.
Xin Dong, a Bachelor of Arts in global business English.
Yibo Dong, a Bachelor of Business Administration in management.
Gengbin Dou, a Bachelor of Business Administration in management.
Lihua Dou, a Bachelor of Business Administration in management.
Momo Dou, a Bachelor of Business Administration in management.
Qiming Du, a Bachelor of Business Administration in management.
Shanglin Du, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yujia Du, a Bachelor of Business Administration in management.
Bo Duan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Liying Duan, a Bachelor of Arts in global business English.
Jiaqi Fan, a Bachelor of Arts in global business English.
Linlin Fan, a Bachelor of Business Administration in management.
Liuyin Fan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shangming Fan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shuqi Fan, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuxiang Fan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lina Fang, a Bachelor of Business Administration in management.
Hao Feng, a Bachelor of Business Administration in management.
Jingyi Feng, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lulu Feng, a Bachelor of Arts in global business English.
Mengdi Feng, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Mingcong Feng, a Bachelor of Arts in global business English.
Xin Feng, a Bachelor of Business Administration in management.
Yichen Feng, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Weiwei Fu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuanyuan Gai, a Bachelor of Business Administration in management.
Baimei Gao, a Bachelor of Business Administration in management.
Chaomin Gao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Min Gao, a Bachelor of Arts in global business English.
Qingli Gao, a Bachelor of Business Administration in management.
Shan Gao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zeyu Gao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Guozhen Ge, a Bachelor of Business Administration in management.
Yingying Ge, a Bachelor of Business Administration in management.
Jialan Geng, a Bachelor of Arts in global business English.
Lanlan Geng, a Bachelor of Business Administration in management.
Yujia Geng, a Bachelor of Arts in global business English.
Yujie Geng, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Linhan Gong, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Linlin Gong, a Bachelor of Arts in global business English.
Yin Gu, a Bachelor of Business Administration in management.
Ling Guan, a Bachelor of Arts in global business English.
Yuxi Guan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Chunyu Guo, a Bachelor of Business Administration in management.
Lulu Guo, a Bachelor of Business Administration in management.
Na Guo, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Qiao Guo, a Bachelor of Business Administration in management.
Shuai Guo, a Master of Business Administration in business administration (human resource management).
Xiaoyu Guo, a Bachelor of Business Administration in management.
Yameng Guo, a Bachelor of Business Administration in management.
Yaqian Guo, a Bachelor of Business Administration in management.
Yijun Guo, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yiwen Guo, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zixuan Guo, a Bachelor of Business Administration in management.
Lu Han, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaohe Han, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xiaoyue Han, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Luwei Hao, a Bachelor of Arts in global business English.
Shuang Hao, a Bachelor of Business Administration in management.
Xuezhuo Hao, a Bachelor of Arts in global business English.
Mengjie He, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yuan He, a Bachelor of Arts in global business English.
Ruolin Hou, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shan Hou, a Bachelor of Arts in global business English.
Shuang Hou, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Hong Hu, a Bachelor of Business Administration in management.
Huarui Hu, a Bachelor of Business Administration in management.
Huijie Hu, a Bachelor of Business Administration in management.
Jiahui Hu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jing Hu, a Bachelor of Arts in global business English.
Junru Hu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Kuangdi Hu, a Bachelor of Arts in global business English.
Mingsong Hu, a Bachelor of Arts in global business English.
Xiaoxu Hu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zheng Hua, a Bachelor of Business Administration in management.
Jia Huang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Rui Huang, a Bachelor of Business Administration in management.
Xin Huang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yayang Huang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yilin Huang, a Bachelor of Business Administration in management.
Tianyu Jiang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yilin Jiang, a Bachelor of Business Administration in management.
Junling Jiao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Tiantian Jiao, a Bachelor of Business Administration in management.
Qi Jin, a Bachelor of Business Administration in management.
Yan Jin, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jianan Jing, a Bachelor of Business Administration in management.
Yakun Jing, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yunkai Kou, a Bachelor of Arts in global business English.
Ning Lan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lei Lei, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yang Lei, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Fengchun Leng, a Bachelor of Science in organizational leadership.
An Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Bairu Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Bingbing Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Chenchen Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Danqi Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Dongdong Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Dongyuan Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Guoying Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Haili Li, a Bachelor of Arts in global business English.
Han Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Hang Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Hui Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Huimeng Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Jiahui Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jianwen Li, a Bachelor of Arts in global business English.
Jinpeng Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Kangkang Li, a Bachelor of Arts in global business English.
Kejun Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Kexin Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Kuan Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Liujun Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Liumin Li, a Bachelor of Arts in global business English.
Meng Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Mengke Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Menglu Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Miao Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Min Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Mingyu Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Mingze Li, a Bachelor of Arts in global business English.
Na Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Nana Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Ning Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Peipei Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Qian Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Qian Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Qianqian Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Qingdong Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Qingli Li, a Bachelor of Arts in global business English.
Shuhua Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Shuo Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shuyu Li, a Bachelor of Arts in global business English.
Tengfei Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Tiansheng Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Wanning Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Wanying Li, a Bachelor of Arts in global business English.
Wanying Li, a Bachelor of Arts in global business English.
Weishan Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Wenbo Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Wenjing Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Wenyu Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xingnan Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Xueru Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yabo Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yanlin Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Yawen Li, a Bachelor of Arts in global business English.
Yiqiao Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Yiying Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Yu Li, a Bachelor of Arts in global business English.
Yue Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Yun Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Zhengkun Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Zhenya Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Zhongyou Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jiaojiao Liang, a Bachelor of Arts in global business English.
Lijie Liang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yu Liang, a Bachelor of Arts in global business English.
Guixian Liao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Ning Liao, a Bachelor of Arts in global business English.
Chang Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Chenglong Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Dongran Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Fangyuan Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Huan Liu, a Bachelor of Arts in global business English.
Jiahao Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jie Liu, a Bachelor of Arts in global business English.
Jie Liu, a Bachelor of Arts in global business English.
Lin Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Linjie Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Qian Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Qing Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Quan Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Quanli Liu, a Bachelor of Arts in global business English.
Shengxiang Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shijie Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Shunhao Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Sijia Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Siying Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xiangling Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaoyang Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Ya Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yan Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yang Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yangyang Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yibo Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yifan Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yifei Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuanyuan Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yingtong Long, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Bingbing Lu, a Bachelor of Business Administration in management.
Cheng Lu, a Bachelor of Business Administration in management.
Keping Lu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lijia Lu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lijuan Lu, a Bachelor of Business Administration in management.
Lu Lu, a Bachelor of Business Administration in management.
Ping Lu, a Bachelor of Business Administration in management.
Wenrong Lu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jiejie Luan, a Bachelor of Business Administration in management.
Zilin Luo, a Bachelor of Business Administration in management.
Gaoyuan Lv, a Bachelor of Business Administration in management.
Pingping Lv, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Wenhua Lv, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xiaomiao Lv, a Bachelor of Business Administration in management.
He Ma, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Li Ma, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shiqiong Ma, a Bachelor of Business Administration in management.
Wenhao Ma, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xiaoyu Ma, a Bachelor of Business Administration in management.
Xuelian Ma, a Bachelor of Business Administration in management.
Xuyan Ma, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yanan Ma, a Bachelor of Business Administration in management.
Yiming Ma, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yuping Ma, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaoyu Mao, a Bachelor of Business Administration in management.
Jiefeng Meng, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaoyu Meng, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yao Meng, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Ka Miao, a Bachelor of Business Administration in management.
Yue Min, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Dongwen Niu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Senyuan Niu, a Bachelor of Business Administration in management.
Weixiao Niu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yaguang Niu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Cheng Pan, a Bachelor of Business Administration in management.
Jiahua Pan, a Bachelor of Business Administration in management.
Jiaqi Pan, a Bachelor of Arts in global business English.
Ke Pang, a Bachelor of Business Administration in management.
Xizhan Pang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yangning Pang, a Bachelor of Business Administration in management.
Anqi Peng, a Bachelor of Business Administration in management.
Zhonghao Qian, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lancong Qiao, a Bachelor of Business Administration in management.
Ying Qiao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jingmin Qin, a Bachelor of Business Administration in management.
Kai Qin, a Bachelor of Business Administration in management.
Yixuan Qin, a Bachelor of Business Administration in management.
Juntao Qiu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Mengyuan Qiu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yitong Qu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Ruxue Ren, a Bachelor of Business Administration in management.
Yajun Ren, a Bachelor of Arts in global business English.
Ziyu Ren, a Bachelor of Business Administration in management.
Shilong Rong, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Ziwei Shang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Bing Shao, a Bachelor of Business Administration in management.
Yingxin She, a Bachelor of Business Administration in management.
Haoxuan Shen, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Sining Shen, a Bachelor of Business Administration in management.
Xin Shen, a Bachelor of Business Administration in management.
Bangzheng Shi, a Bachelor of Business Administration in management.
Junpeng Shi, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Keke Shi, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xiangyang Shi, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xuyao Shi, a Bachelor of Business Administration in management.
Ying Shi, a Bachelor of Arts in global business English.
Yixuan Shi, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Ruiqi Si, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Di Song, a Bachelor of Business Administration in management.
Fangfei Song, a Bachelor of Arts in global business English.
Jianing Song, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lin Song, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Linzhou Song, a Bachelor of Business Administration in management.
Ningning Song, a Bachelor of Business Administration in management.
Shuzhen Song, a Bachelor of Business Administration in management.
Hongyu Su, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Ya Su, a Bachelor of Business Administration in management.
Liu Sun, a Bachelor of Business Administration in management.
Shiqi Sun, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yajie Sun, a Bachelor of Arts in global business English.
Yan Sun, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yu Sun, a Bachelor of Business Administration in management.
Yurui Sun, a Bachelor of Business Administration in management.
Ziliang Sun, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jianyu Tang, a Bachelor of Business Administration in management.
Bingbing Tao, a Bachelor of Arts in global business English.
Zehan Tao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yuan Tian, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuze Tian, a Bachelor of Business Administration in management.
Beibei Tong, a Bachelor of Business Administration in management.
Chong Tu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lingwen Tu, a Bachelor of Business Administration in management.
Qili Wan, a Bachelor of Arts in global business English.
Yukun Wan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Bingxin Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Chenzhe Wang, a Bachelor of Arts in global business English.
Chuhan Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Danyang Wang, a Bachelor of Arts in global business English.
En Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Huihui Wang, a Bachelor of Arts in global business English.
Huimin Wang, a Bachelor of Arts in global business English.
Jia Wang, a Bachelor of Arts in global business English.
Jia Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Jiahui Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Jiarong Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jin Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Kaixin Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Kejia Wang, a Bachelor of Arts in global business English.
Lili Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Linlin Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Manman Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Meng Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Mengyao Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Mengyue Wang, a Bachelor of Arts in global business English.
Miaoling Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Miya Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Ning Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Panpan Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Peidong Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Qian Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Qiaoran Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Qimin Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Qingchen Wang, a Bachelor of Arts in global business English.
Ruofan Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Shihao Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Songhua Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Wen Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaofang Wang, a Bachelor of Arts in global business English.
Xiaohan Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaoying Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Xingjun Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Xingkai Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xueke Wang, a Bachelor of Arts in global business English.
Yanan Wang, a Bachelor of Arts in global business English.
Yanmiao Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yazhuo Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Ying Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yingying Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yipei Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuanyuan Wang, a Bachelor of Arts in global business English.
Yujin Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yunhan Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Zhaoyu Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zhe Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Zhe Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Bing Wei, a Bachelor of Business Administration in management.
Jinglei Wei, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Qingbo Wei, a Bachelor of Business Administration in management.
Ruochen Wei, a Bachelor of Business Administration in management.
Yucheng Wei, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Bingye Wu, a Bachelor of Business Administration in management.
Kunming Wu, a Bachelor of Business Administration in management.
Mian Wu, a Bachelor of Business Administration in management.
Qingyun Wu, a Bachelor of Business Administration in management.
Wenbo Wu, a Bachelor of Arts in global business English.
Xinyan Wu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yang Wu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yiran Wu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yujia Wu, a Bachelor of Business Administration in management.
Baishun Xia, a Bachelor of Business Administration in management.
Yutian Xia, a Bachelor of Business Administration in management.
Peng Xiang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shannan Xiao, a Bachelor of Business Administration in management.
Yu Xiao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jiawen Xie, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaohan Xie, a Bachelor of Business Administration in management.
Shaohua Xin, a Bachelor of Business Administration in management.
Di Xing, a Bachelor of Business Administration in management.
Kaixin Xing, a Bachelor of Business Administration in management.
Yu Xing, a Bachelor of Business Administration in management.
Ke Xu, a Bachelor of Business Administration in management.
Na Xu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shouyi Xu, a Bachelor of Business Administration in management.
Tao Xu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Taotao Xu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Tongyao Xu, a Bachelor of Arts in global business English.
Wei Xu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xiaoyuan Xu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yu Xu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zhengqiang Xu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zhihui Xu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Haotian Xue, a Bachelor of Business Administration in management.
Chen Yan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Peipei Yan, a Bachelor of Business Administration in management.
Weiwei Yan, a Bachelor of Business Administration in management.
Xinlan Yan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yichen Yan, a Bachelor of Arts in global business English.
Yiming Yan, a Bachelor of Business Administration in management.
Zihan Yan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Bo Yang, a Bachelor of Business Administration in management.
Jie Yang, a Bachelor of Arts in global business English.
Jingwen Yang, a Bachelor of Business Administration in management.
Liu Yang, a Bachelor of Arts in global business English.
Liying Yang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lizhen Yang, a Bachelor of Business Administration in management.
Ming Yang, a Bachelor of Arts in global business English.
Shaokun Yang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shudan Yang, a Bachelor of Business Administration in management.
Shuo Yang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shuran Yang, a Bachelor of Business Administration in management.
Xianzhe Yang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xiaohan Yang, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaomeng Yang, a Bachelor of Arts in global business English.
Xubao Yang, a Bachelor of Business Administration in management.
Xueheng Yang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yangyang Yang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yuanyuan Yang, a Bachelor of Arts in global business English.
Yunfei Yang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Ziwen Yang, a Bachelor of Business Administration in management.
Jinyi Ye, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zhongxue Ye, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Hangyu Yi, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaowen Yi, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jiaping Yin, a Bachelor of Business Administration in management.
Wendan Yin, a Bachelor of Business Administration in management.
Xuefei Yin, a Bachelor of Business Administration in management.
Anguo Yu, a Bachelor of Business Administration in management.
Meng Yu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shuiqing Yu, a Bachelor of Business Administration in management.
Shunli Yu, a Bachelor of Business Administration in management.
Tong Yu, a Bachelor of Business Administration in management.
Weiyan Yu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xinyue Yu, a Bachelor of Business Administration in management.
Bing Yuan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yiming Yuan, a Bachelor of Business Administration in management.
Yiting Yuan, a Bachelor of Arts in global business English.
Chengjun Yue, a Bachelor of Arts in global business English.
Tianrui Zang, a Bachelor of Business Administration in management.
Dong Zhai, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Changning Zhan, a Bachelor of Business Administration in management.
Chen Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Geng Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Guochao Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Hao Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Haoshan Zhang, a Bachelor of Arts in global business English.
Jiahe Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jiayi Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Jinran Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Lan Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Le Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Lingyu Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Liujuan Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Mengyun Zhang, a Bachelor of Arts in global business English.
Miaomiao Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Qiongyu Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Ran Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Renke Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Rongyang Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Su Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Tongyang Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xiaomeng Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaowen Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Xinli Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Xuechun Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yali Zhang, a Bachelor of Arts in global business English.
Yameng Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yanmin Zhang, a Bachelor of Arts in global business English.
Ye Zhang, a Bachelor of Arts in global business English.
Yibo Zhang, a Bachelor of Arts in global business English.
Yifan Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Youmeng Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yue Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yue Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yulong Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yunze Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zeyu Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Zheming Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zhenwei Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Hanyu Zhao, a Bachelor of Arts in global business English.
Kai Zhao, a Bachelor of Business Administration in management.
Mengna Zhao, a Bachelor of Business Administration in management.
Mingxin Zhao, a Bachelor of Business Administration in management.
Qiqi Zhao, a Bachelor of Arts in global business English.
Rui Zhao, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaoxiao Zhao, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuexian Zhao, a Bachelor of Arts in global business English.
Yuwei Zhao, a Bachelor of Business Administration in management.
Zeming Zhao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zhen Zhao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Ziwei Zhao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Hang Zheng, a Bachelor of Arts in global business English.
Luyao Zheng, a Bachelor of Business Administration in management.
Yadi Zheng, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zijing Zheng, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yanggang Zhong, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Duzheng Zhou, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Hongliang Zhou, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Tingting Zhou, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xin Zhou, a Bachelor of Business Administration in management.
Yixuan Zhou, a Bachelor of Arts in global business English.
Yuanyuan Zhou, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuhang Zhou, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yunrui Zhou, a Bachelor of Business Administration in management.
Zhou Zhou, a Bachelor of Business Administration in management.
Changshun Zhu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Haojing Zhu, a Bachelor of Business Administration in management.
Mengfan Zhu, a Bachelor of Business Administration in management.
Ya Zhu, a Bachelor of Arts in global business English.
Yu Zhu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuting Zhu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yun Zou, a Bachelor of Business Administration in management.
Yu Lin: Qian Wang, a Bachelor of General Studies (legal studies).
Zhengzhou: Yuhan Guo, a Master of Business Administration in business administration (finance).
Yizhi Huang, a Bachelor of General Studies (health sciences).
Jiashuo Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yajie Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Yang Liu, a Master of Professional Studies (Web development).

GERMANY
Frankfurt am Main:
Nadine I. Baier, a Bachelor of Arts in sociology.

INDIA
Faridabad:
Piyush Kumar, a Master of Professional Studies (cyber security).
Rohtak: Hemant Kumar, a Master of Professional Studies (Web development).

MALAYSIA
Ayer Tawar Perak:
Caleb Huei Quay, a Bachelor of Science in general science (physics).

NIGERIA
Aba:
Godswill Okorafor Chuku, a Master of Science in psychology (clinical).
Ibadan: Jeremiah Ifeoluwapo Okebukola, a Master of Business Administration in business administration (management information systems).
Akeem Ayotunde Raheem, a Master of Science in geosciences (geology).
Lagos State: Chukwuemeka Williams Njoh-paul, a Bachelor of Science in biology (pre-medical and pre-dentistry).

PAKISTAN
Karachi:
Effa Adnan, a Master of Professional Studies (public health administration).

SAUDI ARABIA
Jeddah:
Mohammed Omar Mokhasheen, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Riyadh: Yazzed Saud Alaishan, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Abdullatif A. Alammar, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).

SOUTH KOREA
Gangneung:
Viacheslav Goncharov, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).

ST. CHRISTOPHER-NEVIS-ANGUILLA
Charlestown
: Marencia S. Roberts, a Master of Professional Studies (cyber security).

TURKEY
Istanbul:
Muhammed Canbaloglu, a Master of Liberal Studies (education leadership and management – administration).
Izmir: Melih Ergin, a Bachelor of General Studies (information networking).
Kahramanmaras: Ahmet Karakuza, a Master of Business Administration in business administration (accounting).

Back to top