Fort Hays State University announces Summer 2018 graduates

09/10/18
HAYS, Kan. – A total of 616 students completed associate, bachelor’s or graduate degrees at Fort Hays State University in the summer 2018 term.

Graduates are listed with their degrees and majors and, in parentheses, areas of concentration. The university conferred 149 graduate degrees (master’s, Education Specialist and Doctor of Nursing Practice), 454 bachelor’s degrees and 13 associate degrees. Graduates who requested privacy are included in the count but omitted from this listing.

FHSU does not release degree lists until transcripts have been verified as having met all requirements for graduation.

Kansas graduates are arranged alphabetically by home county, city and ZIP. Graduates from other states are listed alphabetically by state, city and ZIP. International students are listed by country and city.
 
ALLEN
Iola (66749): Erica Lee Hunt, a Master of Science in special education (high incidence).
 
BARBER
Medicine Lodge (67104): Kara Sue Sill, a Bachelor of Science in geosciences (geography).
 
BARTON
Great Bend (67530): Aaron Eugene Blew, a Bachelor of Science in technology leadership.
Karisa Jo Cowan, a Master of Science in education administration.
Natalie Rene DeForest, a Master of Science in Education (reading specialist).
Christopher Lee Scheideman, a Master of Arts in English.
Markie Renee Umphrey, a Bachelor of Science in psychology.
 
BOURBON
Fort Scott (66701): Jamie Rae Dawson, an Associate of General Studies (education).
Hanna Marie Murrell, a Bachelor of Science in business education (secondary education teacher licensure).
 
BROWN
Horton (66439): Crystal Hope Willich, a Bachelor of General Studies (education).
 
BUTLER
Andover (67002): Cameron J. Gutierrez, a Bachelor of General Studies (human services).
Megan Dianne Russell, a Bachelor of Science in health studies.
David John Sagamang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Chanse Edwin Stephens, an Associate of General Studies (computer science studies).
Augusta (67010): Toby J. Ruder, a Master of Science in education administration.
Rose Hill (67133): Timothy Alan Shaner, a Bachelor of Science in criminal justice.
 
CHAUTAUQUA
Cedar Vale (67024): Kathryn E. Massey, a Bachelor of General Studies (education).
 
CHEYENNE
St. Francis (67756): Bailey Morgan Cooper, a Bachelor of Business Administration in accounting.
Sarah Marie Whitmore, a Bachelor of General Studies (education).
Rogie Aspen Wiswell, a Master of Science in Education (transition to teaching).
 
CLARK
Ashland (67831): Jorge A. Saravia, a Bachelor of Business Administration in finance (banking).
Minneola (67865): Amanda Rich, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
 
CLAY
Clay Center (67432): Donice James, a Master of Science in instructional technology.
Naomi Gayle Tenbrink, a Bachelor of Science in organizational leadership.
 
CLOUD
Concordia (66901): Tiraa A. Davis, a Bachelor of Arts in sociology.
Torin Allen Fellows, a Bachelor of Science in health and human performance (health promotion and fitness programming).
Christian Joseph Wetter, a Bachelor of Science in technology studies (construction management).
 
COFFEY
Gridley (66852): Melanie Ann Beyer, a Bachelor of Science in business education (corporate communitcation).
 
COMANCHE
Protection (67127): Ana Celeste Robles, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
 
COWLEY
Udall (67146): Brenda Shawnae Mattson, a Bachelor of Science in psychology.
 
CRAWFORD
Girard (66743): Shelby Callaway, a Master of Science in special education (high incidence).
 
DICKINSON
Chapman (67431): Kacy Marie Kilburn, a Bachelor of Science in Nursing.
Herington (67449): Darlene Kay Griffiths, a Master of Science in education administration.
 
DOUGLAS
Baldwin City (66006): Carol Whaley, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
Lawrence (66044): Amie Lynn Miller, a Bachelor of General Studies (psychological studies).
Lawrence (66046): Mary Katherine Bieker, a Bachelor of General Studies (biological studies).
Madison Pettie, an Associate of General Studies (human services).
Lawrence (66047): Brittany Foster, a Bachelor of General Studies (psychological studies).
David Harrison Longhurst, a Bachelor of Business Administration in management.
Lawrence (66049): Nicholas James Blessing, a Master of Professional Studies (political management).
Shelby Lyn Huggins, a Bachelor of General Studies (child development).
 
ELLIS
Ellis (67637): Erica Jan Koser, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
Harley Mikel Wright, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation and sport management).
Hays (67601): Dalton Ray Chrisman, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation and sport management).
Erin Deenihan, a Master of Science in Education (mathematics).
Moises Inacio DeLima, a Master of Arts in English (teachers of English for speakers of other languages).
Ryan Paul Engel, a Bachelor of Science in biology (natural resources).
Ian Garofalo, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
Kyle David Goldenstein, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation and sport management).
Jeremy Michael Hughes, a Master of Business Administration (human resource management).
Cody James Luebbers, a Bachelor of Arts in communication (public relations and advertising).
Yixuan Meng, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Matthew Ryan Morris, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
Richard Nelson, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation and sport management).
Austin Garrett Palmateer, a Bachelor of Science in technology studies (industrial technology).
Gage Andrew Reichert, a Bachelor of Science in Nursing.
Yi Shi, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Brendon Michael Shroyer, a Master of Business Administration (finance).
Raegan Leigh Snyder, a Bachelor of General Studies (biological studies).
Relaford Warren Stuart, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
Amanda Micaela Urrego, a Bachelor of Arts in art education.
Manuel Urrego, a Bachelor of Science in technology studies.
Ruichun Wang, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Xiaomeng Wang, a Master of Business Administration (finance).
Samantha Marie Whisenant, a Bachelor of Science in psychology.
Tammie Lynn Williams, a Master of Science in Nursing (nursing education).
Zhiyuan Zhang, a Master of Business Administration (finance).
Victoria (67671): Clayton Alan Rudman, a Bachelor of Science in technology leadership.
 
ELLSWORTH
Ellsworth (67439): Kevin Alan Johnston, a Bachelor of Science in health and human performance (exercise science).
Holyrood (67450): Tanner Jon Dahlke, a Master of Science in special education (high incidence).
Connor Joseph Phelan, a Bachelor of Science in geosciences (geography).
 
FINNEY
Garden City (67846): Cody John Alexander, a Bachelor of Science in criminal justice.
Sara Lynn Bilberry, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Cody H. Cundiff, a Master of Science in psychology (experimental general).
Casey Wayne Hands, a Master of Liberal Studies (music).
Christopher Michael Johnson, a Master of Professional Studies (music composition).
Juan Jose Munoz, a Bachelor of Social Work.
Steven Michael Purgar, a Master of Science in special education (high incidence).
Connor M. Schultz, a Bachelor of Arts in communication.
Trenton Specht, a Master of Science in instructional technology.
Austin Willis Swender, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
 
FORD
Bucklin (67834): Janae Esli Powell, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
Dodge City (67801): Cristabell Citlaly Bernadac, a Master of Science in special education (high incidence).
Lindsay Kay Brull, a Master of Science in education administration.
Daniel Joseph Calvin, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Uriel Campos, a Bachelor of Arts in English (writing).
Justin Lee Gemaehlich, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation and sport management).
Cadence L. Keeten, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
Jacob J. Kessler, a Bachelor of Arts in political science.
Kayleen Emilie Million, a Bachelor of Business Administration in accounting (public).
Tara Lynn Schraeder, a Master of Business Administration (human resource management).
Alejandra Velez, a Bachelor of Social Work.
Mollea Paige Wainscott, a Bachelor of General Studies (general business).
 
FRANKLIN
Pomona (66076): Stephanie Jo Wilson, a Master of Science in Education (reading specialist).
Princeton (66078): Nastasja Diane Bosserman, a Master of Science in speech-language pathology.
 
GEARY
Junction City (66441): Mariela Andrea Duran, a Bachelor of Arts in psychology.
Edward Michael Pinkelman, a Bachelor of General Studies (justice studies).
 
GRAY
Montezuma (67867): Jason S. Britt, a Bachelor of Science in agricultural business.
 
HARVEY
Newton (67114): Brianne Faith Shores, a Bachelor of Fine Arts in art (studio).
 
HASKELL
Sublette (67877): Jaqueline Trejo, a Bachelor of Fine Arts in art (interior design).
 
HODGEMAN
Jetmore (67854): Kelsey Regan Cohoon, a Bachelor of Science in communication sciences and disorders.
 
JEFFERSON
Meriden (66512): Ashley E. Turpin, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Ozawkie (66070): Clarissa Elaine Cope, a Master of Science in special education (high incidence).
Perry (66073): Caleb Emanuel Denton, a Master of Science in special education (high incidence).
Valley Falls (66088): Kate Brickell, a Master of Science in health and human performance.
 
JOHNSON
Gardner (66030): Reagan Proctor, a Master of Science in special education (high incidence).
Rebecca Gwynn Reddin, a Master of Science in Education (reading specialist).
Leawood (66224): Ashley Baker, a Bachelor of General Studies (human services).
Lenexa (66220): Jeffrey Max Cooper, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Olathe (66061): Michael Nathan Metcalfe, a Master of Professional Studies (criminal justice).
Olathe (66062): Timothy Joseph Jackson, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
Charles Ray McDonald, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Christina Denise Regier, a Master of Science in instructional technology.
Kevin D. Wiesner, a Bachelor of General Studies (general business).
Overland Park (66213): Ryan Douglas Bartlett, a Bachelor of Arts in chemistry.
Overland Park (66214): Lauren Christine Debaun, a Master of Science in instructional technology.
Overland Park (66215): Elizabeth C. Welsh, a Bachelor of Science in Nursing.
Overland Park (66223): Caitlin Denae Murphy, a Bachelor of Science in Nursing.
Shawnee (66216): Christopher Eli Mills, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Shawnee (66218): Kathleen Annette Smith, a Master of Science in Education (transition to teaching).
 
KINGMAN
Cunningham (67035): Mollie Panek, a Bachelor of General Studies (child development).
Kingman (67068): Nathan P. Wilson, a Bachelor of Science in agricultural business.
 
KIOWA
Haviland (67059): Jayci Marie Arredondo, a Bachelor of General Studies (networking).
 
LABETTE
Dennis (67341): Tasia D. Madl, a Bachelor of Business Administration in management.
Parsons (67357): Jeremy Dale Woodworth, a Bachelor of General Studies (human services).
 
LEAVENWORTH
Basehor (66007): Rod Daniel Stallbaumer, a Master of Science in education administration.
Easton (66020): Jamie Christine O'Donnell, a Master of Science in instructional technology.
Lansing (66043): Jesse James Peters, a Master of Science in instructional technology.
 
LINCOLN
Lincoln (67455): Courtney Ruby, a Bachelor of Science in psychology.
Riggston D. Walter, a Bachelor of Science in biology (natural resources).
 
LYON
Emporia (66801): Tamara Marie Ehr, a Bachelor of General Studies (child development).
 
MARION
Marion (66861): Kimberly Lynn Kroupa, a Master of Science in Education (reading specialist).
Hillsboro (67063): Stephanie Alix Bryant, a Bachelor of Science in Nursing.
 
McPHERSON
McPherson (67460): Nimisha H. Patel, a Bachelor of Science in Nursing.
 
MEADE
Meade (67864): Eva Earnst, a Master of Science in instructional technology.
Taylor Breanna Kroth, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
Dana Christine Loewen, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
Plains (67869): Ericka Nevarez, a Bachelor of Science in biology (pre-physical therapy).
 
MIAMI
Paola (66071): Kimberly Dawn Boehm, a Master of Science in instructional technology.
Stuart Ross, a Master of Science in special education (gifted).
 
MITCHELL
Cawker City (67430): Jaden Robert Flower, a Bachelor of Science in criminal justice.
 
MONTGOMERY
Coffeyville (67337): Devon Mariel Bryant, a Master of Science in health and human performance.
Becky Smith, a Bachelor of Science in psychology.
 
NEMAHA
Seneca (66538): Sheriden Haverkamp, a Bachelor of Science in psychology.
 
NEOSHO
Chanute (66720): Candice Marie Campbell, a Master of Science in Education (reading specialist).
 
NORTON
Almena (67622): Allen Ray Brassfield, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
 
OSAGE
Osage City (66523): Robert Brenner, a Bachelor of Science in criminal justice.
 
OTTAWA
Minneapolis (67467): Lucy Deanna Giles, a Bachelor of Science in health and human performance (exercise science).
Tarin Alisha Hauck, a Master of Science in Education (reading specialist).
 
PAWNEE
Larned (67550): Kristin Lea Geniuk, a Bachelor of General Studies (general business).
Corrine C. Quick, a Bachelor of Science in biology.
 
PHILLIPS
Phillipsburg (67661): Katherine Ann Grote, a Master of Science in special education (high incidence).
 
POTTAWATOMIE
St. George (66535): Julie Marie Weber, a Master of Science in health and human performance.
Wamego (66547): Heather Marie Benton, a Bachelor of Arts in sociology.
Rhea T. Reitmeyer-Littrell, a Master of Liberal Studies (history).
 
PRATT
Pratt (67124): Thomas Howard Mayberry, a Bachelor of General Studies (general business).
 
RENO
Hutchinson (67501): Lauren Michele Schwindt, a Bachelor of Science in health and human performance.
Hutchinson (67502): Ashley Marie Ediger, a Master of Science in Education (reading specialist).
Katie Nicole Stucky, a Master of Science in instructional technology.
 
REPUBLIC
Belleville (66935): Kelby Lee Johnson, a Bachelor of Business Administration in management.
Trenton Kuhlman, a Bachelor of Science in agriculture .
Scandia (66966): Emily Rebecca Nylund, a Bachelor of General Studies (leadership studies).
 
RICE
Chase (67524): James L. Sledd, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Lyons (67554): Kaitlyn Danae McClure, a Bachelor of Business Administration in management.
 
RILEY
Manhattan (66503): Ashley Luvell Alber, a Bachelor of General Studies (education).
Samantha Joyce Gwinn, a Bachelor of Science in psychology.
 
ROOKS
Plainville (67663): Ashleigh Meredith Mabb, a Bachelor of Science in Nursing.
Stockton (67669): Megan Marie Kennedy, a Master of Science in instructional technology.
Amber Shae Brassfield, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
 
RUSH
Alexander (67513): Tanner Henry Swartz, a Bachelor of Science in technology studies (engineering design).
La Crosse (67548): Sarah Marie Wagner, a Bachelor of Fine Arts in art (interior design).
 
RUSSELL
Bunker Hill (67626): Mona Erika Goddard, a Bachelor of Science in Nursing.
Lucas (67648): Braden Scott Schultz, a Master of Science in health and human performance.
 
SALINE
Salina (67401): Chelsie Ann Andrews, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Morgan Augusta Bryant, a Bachelor of Business Administration in management.
Michelle Estrada, a Bachelor of Social Work.
Jessica Jean Grant, a Master of Arts in English.
Rachel Louise Guillot, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Amanda Lonez Little, a Master of Arts in English.
Jair Ulises Lopez-Ramos, a Bachelor of Science in Nursing.
Christy L. Rothchild, a Bachelor of Science in Nursing.
Shaelin Dawn Sweet, a Bachelor of Arts in English (writing).
 
SEDGWICK
Cheney (67025): Tanner Joseph Wulf, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
Clearwater (67026): Nancy Jenise Spohr, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
Colwich (67030): Chase Aloysius Kear, a Bachelor of Arts in communication (public relations and advertising).
Derby (67037): Misty April Long, a Bachelor of General Studies (child development).
Goddard (67209): Rebecca Jean Phelps, a Master of Science in health and human performance.
Haysville (67060): Jennifer Lynn Nicholson, a Master of Science in instructional technology.
Park City (67219): Jennifer Marie Peterson, a Master of Professional Studies (human resource management).
Valley Center (67147): Jared David Gulledge, a Bachelor of Science in psychology.
Chelsi B. Sturm, a Bachelor of General Studies (education).
Viola (67149): Janelle Kaylee Wetta, a Bachelor of Science in agricultural business.
Wichita (67203): Garrett Tyler Grier, a Bachelor of Science in health studies.
Chelsea Leah Soetaert, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Wichita (67205): Luke David Broddle, a Bachelor of Science in criminal justice.
Michelle Lee Harger-West, a Master of Science in special education (high incidence).
Teressa A. Hays, a Master of Science in special education (high incidence).
Wichita (67207): Lalisa Aesun Coley, a Master of Professional Studies (human resource management).
Wichita (67208): Anna Christine Wagner, a Bachelor of Science in Nursing.
Wichita (67212): Jennifer Lynn Cline, a Master of Science in Education (reading specialist).
Caroline K. Fulbright, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Kiron Patterson, a Bachelor of General Studies (general business).
Katherine Rae Wiechman, a Master of Science in psychology (school).
Wichita (67214): Andre M. Butler, a Bachelor of General Studies (leadership studies).
Wichita (67218): Dieondra Anntwanett Hines, an Associate of General Studies (general business).
Wichita (67220): Amelia Casandra Ballard, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation and sport management).
Wichita (67235): Sara Jane Read, a Master of Science in special education (high incidence).
 
SEWARD
Liberal (67901): Maria Guadalupe Cuellar, a Bachelor of Science in biology (pre-occupational therapy).
Kristen Dolen, a Master of Science in education administration.
Crystal Renae Olivarez, a Bachelor of Science in Nursing.
Heather Nicole Olmstead, a Master of Science in Education (transition to teaching).
 
SHAWNEE
Topeka (66604): Hayley Mariah Lindsey, a Bachelor of Science in sociology.
Topeka (66605): Courtney N. Smith, a Bachelor of General Studies (general business).
Topeka (66611): Shannon Kettler, a Master of Science in special education (high incidence).
Ronette Larae Oestreich, a Master of Science in special education (high incidence).
Kelsie Shafer, a Master of Science in education administration.
Topeka (66614): Christin Elizabeth Barkemeyer, a Master of Science in instructional technology.
Jamie S. Jolicoeur, a Master of Science in Education education administration (higher education).
Diana Lynn Stanfill, a Master of Science in psychology (school).
Topeka (66618): Ramsey Ann McCarter, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation and sport management).
 
SHERIDAN
Hoxie (67740): Lichelle Kaylene Baar, a Master of Science in health and human performance.
Lisa L. Legleiter, a Bachelor of Science in criminal justice.
 
SHERMAN
Goodland (67735): Jacob Andrew Schnabel, a Bachelor of Arts in music.
 
SMITH
Kensington (66951): Joel Robert Struckhoff, a Bachelor of Science in health and human performance.
 
STANTON
Johnson (67855): Paul Thomas Fisher, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
 
SUMNER
Mulvane (67110): Tiffany King, an Associate of General Studies (psychological studies).
 
THOMAS
Colby (67701): Luke M. Cox, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Autumn Hoffman, a Master of Science in instructional technology.
Rexford (67753): Mindy Sue Christensen, a Master of Science in special education (high incidence).
 
TREGO
WaKeeney (67672): Blake R. Huxman, a Bachelor of Business Administration in management.
 
WABAUNSEE
Alma (66401): Luka Dominique Henderson, a Bachelor of General Studies (psychological studies).
 
WILSON
Fredonia (66736): Allisan Kaye Bennett, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
 
WYANDOTTE
Bonner Springs (66012): Bonnie Leigh Rupp, a Master of Science in Education (transition to teaching).
Kansas City (66104): Nikole D. Henson, a Bachelor of Business Administration in management (human resource management).
Kansas City (66109): Carreen L. Blankenship, a Master of Science in psychology (school).
Mykiala Constance Lien, a Master of Science in special education (high incidence).
Brent Michael Osterhaus, a Master of Science in instructional technology.
Kansas City (66111): Kristilyn T. Reynolds, a Bachelor of Science in psychology.
 
 
GRADUATES FROM OTHER STATES and TERRITORIES
ALABAMA
Mobile (36618): Leonda M. Curtis, a Bachelor of Arts in sociology.
 
ARIZONA
Fort Grant (85644): Barry Gordon Ward, a Bachelor of Science in criminal justice.
Lake Havasu City (86405): Monica Marie Marks, a Master of Science in psychology (school).
Phoenix (85018): Justin Mary Gort, a Bachelor of Science in Nursing.
 
ARKANSAS
Bentonville (72713): Mariah Elizabeth Cline, an Education Specialist in advanced professional studies (education).
Van Buren (72956): David Flores, an Associate of General Studies (psychological studies).
 
CALIFORNIA
Chula Vista (91911): Hezekiah Herrera, a Bachelor of Arts in political science.
Concord (94521): Juliana Michele Basil, a Master of Science in education administration.
Death Valley (92328): Christine Louise Sceppe, an Associate of General Studies (geosciences studies).
El Cajon (92019): Christina Nicole Morris, a Bachelor of Science in psychology.
Highland (92346): Nicole Marie Howes, a Master of Science in instructional technology.
Palm Desert (92211): Jacquelyn Lei Amenta, a Bachelor of Science in psychology.
Paso Robles (93446): Brittany Ellen Gonzalez, a Bachelor of Science in psychology.
San Clemente (92672): Bettina Navarro, a Bachelor of General Studies (psychological studies).
San Diego (92107): Fabiola SanchezCorona, a Bachelor of General Studies (education).
San Jose (95116): Christine A. Basurto, a Bachelor of Science in sociology.
Sutter Creek (95685): Kylie Ann Ibarra, a Bachelor of Science in psychology.
Upland (91786): Krystal Marie Safar, a Bachelor of Science in tourism and hospitality management.
Ventura (93003): Jason Patrick Wettekin, a Bachelor of General Studies.
Whittier (90601): Mario Anthony Castro, a Bachelor of Science in psychology.
Stacey Ann Holcomb, a Bachelor of Science in Nursing.
Yucaipa (92399): Jennifer Ruth Hunt, a Master of Science in instructional technology.
Megan Elizabeth Sprang, a Master of Science in instructional technology.
 
COLORADO
Aurora (80013): Deleon Deon Stephen, a Bachelor of Arts in organizational leadership and a Bachelor of Arts in sociology.
Berthoud (80513): Kaitlyn Nicole Chambers, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
Cheyenne Wells (80810): Katie Janessa Pelton, a Bachelor of Science in agricultural business.
Dana Jo Unruh, a Master of Science in education administration.
Colorado Springs (80907): Graham P. Swartzell, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Colorado Springs (80916): Arrianne R. Nieves-Anderson, a Bachelor of Science in general science (biology).
Denver (80247): Megan Black, a Bachelor of General Studies (general business).
Durango (81301): Pavel Dimov Kostadinov, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (computer networking).
Eads (81036): Logan Smith, a Master of Science in psychology (school).
Fort Collins (80526): Justin Timothy Hersch, a Bachelor of Science in geosciences (geology).
Grand Junction (81501): McKenzie Lauren Shawcroft, a Master of Science in psychology (school).
Grand Junction (81504): Ryan S. Whittington, a Master of Science in education administration.
Greeley (80634): Lance T. Preble, a Master of Professional Studies (organizational leadership).
Loveland (80538): Cydney Marie Martin, an Associate of General Studies (massage therapy) and a Bachelor of Science in health and human performance.
Montrose (81403): Jesse Kendig, a Master of Science in education administration.
Thornton (80241): Marisa S. Harrell, a Master of Science in psychology (school).
Walsh (81090): Chase T. Mundell, a Bachelor of Science in technology studies (construction management).
Wellington (80549): Dori Floud, a Master of Liberal Studies (health sciences).
Westminster (80234): Alyssa Catherine Gottschalk, a Bachelor of Science in biology (health professions).
 
CONNECTICUT
Columbia (06237): Matthew James Lane, a Master of Science in instructional technology.
Coventry (06238): Wendell Paul Soucy, a Bachelor of Business Administration in management.
Waterbury (06708): Courtney Lynne Finnegan, a Master of Science in psychology (school).
 
DELAWARE
Middletown (19709): Alison Ann Dunbar, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Wilmington (19808): Rebecca Ashley Emig, a Master of Science in education administration.
 
FLORIDA
Cocoa Beach (32931): Ginger Renee Dacus, a Bachelor of General Studies (child development).
Everglades (34139): Julie Lynn Hogue, a Bachelor of General Studies (psychological studies).
Jacksonville (32223): Robert Byron Baldwin, a Master of Science in Education (JROTC instructor prep).
Jupiter (33478): Ryan Patrick Walker, a Master of Professional Studies (organizational leadership).
Largo (33771): Jennifer R. Janusas, a Master of Science in instructional technology.
Melbourne (32935): Susan C. Tucker, a Bachelor of Science in Nursing.
Miami Beach (33139): Marcia Annette Swann, a Master of Business Administration.
Naples (34120): Jeanette Lynn Penton, a Bachelor of General Studies (education).
Niceville (32578): Christopher Michael Rhodes, a Bachelor of General Studies (business).
Palm Harbor (34685): Teresa Yvette Norton, a Bachelor of Science in organizational leadership.
St. Cloud (34773): Milba Lagares, a Bachelor of General Studies (leadership studies).
Sarasota (34237): Melinda Marton, a Bachelor of Arts in psychology.
Tampa (33619): Deandre R. James, a Bachelor of Science in criminal justice.
 
GEORGIA
Canton (30114): Christopher Allen Cheesman, a Bachelor of General Studies.
Columbus (31904): Lakeitha Walker, a Bachelor of Science in psychology.
Conyers (30094): Jeremy David Williams, a Bachelor of Science in sociology.
Dacula (30019): Rasheeda Taylor Lake, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Hazlehurst (31539): Dustin John Allen, a Master of Arts in history.
Hephzibah (30815): Ricarla Tamekka Cartledge, a Bachelor of Science in psychology.
Martinez (30907): Ismail Kaddour-Djebbar, a Master of Professional Studies (public health administration).
 
ILLINOIS
Algonquin (60102): Nick Adam Krol, a Bachelor of General Studies (general business).
Bloomington (61701): Emma Claire Stroyan, a Bachelor of Science in biology (natural resources).
Bolingbrook (60440): Jason Banks, a Master of Professional Studies (organizational leadership).
Carbondale (62901): Alexandra Danielle Scott, a Master of Science in psychology (school).
Chicago (60625): Anna Jacinta Huynh, a Master of Science in special education (high incidence).
Golden (62339): Kasey J. Monroe, a Master of Science in instructional technology.
Gurnee (60031): James Gilbert Brink, a Bachelor of General Studies (information networking and telecommunication).
Marion (62959): Blane Andrew Hill, a Bachelor of Business Administration in management (human resource management).
Moline (61265): Carrie D. Lantz, a Bachelor of General Studies (general business).
Naperville (60563): Rhonda Kelley Cavicchioni, a Bachelor of General Studies (general business).
Oak Lawn (60453): Mark Eichenlaub, a Master of Science in Education (reading specialist).
Palatine (60074): Frank Modica, a Master of Science in instructional technology.
Rock Island (61201): Nicholas Lane Youngblood, a Master of Science in education administration.
Rockton (61072): Alexandra Gail Solano, a Bachelor of Science in Nursing.
Woodridge (60517): Alicia Solis, a Bachelor of Science in psychology.
 
IOWA
Pella (50219): Calandria Kay Vink, a Master of Science in health and human performance.
 
KENTUCKY
Edgewood (41017): Jeffrey T. Justice, a Bachelor of Science in Nursing.
Florence (41042): Shawn Allen Nicholson, a Bachelor of Business Administration in management (human resource management).
 
MARYLAND
Hughesville (20637): Jennifer Elaine Fenton, a Master of Science in instructional technology.
 
MICHIGAN
Algonac (48001): Rebekah Jean Sawyer, a Bachelor of Arts in psychology.
Detroit (48207): Robert William Davis, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation and sport management).
Fenton (48430): Kyle Austin Switala, a Bachelor of Science in psychology.
Hubbard Lake (49747): Nicholas Wilson, a Master of Science in health and human performance.
Quincy (49082): Kimberly Dawn Malcolm, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
Saginaw (48602): Kayla Danielle Carruth-Collins, a Bachelor of General Studies (human services).
Swartz Creek (48473): Desiree Verdeaux, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (health informatics).
 
MISSOURI
Independence (64055): Cordae McKelvy, a Bachelor of Science in psychology.
St. Louis (63129): Michael Thomas Deutman, a Master of Professional Studies (criminal justice).
 
MONTANA
Dillon (64112): Alexandra Joy Brammer, a Master of Science in instructional technology.
 
NEBRASKA
Alliance (69301): Samantha Brooke Hudson, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Crofton (68730): Thomas Jay Augustin, a Master of Science in psychology (clinical).
Grand Island (68801): Karen Melyza Velado, a Bachelor of Arts in foreign language (spanish).
Lincoln (68516): Hannah L. Jurgens, a Bachelor of Science in health and human performance (recreation and sport management) and a Bachelor of Business Administration in marketing.
Louisville (68037): Rebecca Amy Robbins, a Bachelor of Science in Nursing.
Morse Bluff (68648): Samantha Marie Dolezal, a Master of Science in health and human performance.
Omaha (68164): Kimberly Ann Mrsny, a Bachelor of General Studies (child development).
Wauneta (69045): Logan D. Bischoff, a Bachelor of Science in biology (pre-occupational therapy).
 
NEW JERSEY
Haskell (07420): Jennifer Buccola, a Master of Science in instructional technology.
 
NEW YORK
New York (10019): Jiadan Zang, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Ronkonkoma (11779): Humaira A. Razzaque, a Bachelor of Business Administration in management information systems.
Sackets Harbor (13685): Tiffany Rene Stephens, a Master of Science in Education (library specialist).
 
NORTH CAROLINA
Concord (28027): Jaz Sarriera, a Bachelor of Science in sociology.
Jacksonville (28540): Raul Cruz Medina, a Bachelor of General Studies (orgnizational leadership).
 
OHIO
Alliance (44601): Joseph Anthony DeAngelo, a Bachelor of Arts in philosophy.
Ashley (43003): Leah B. Law, a Bachelor of Science in medical diagnostic imaging.
Celina (45822): Haily Brooke Conway, a Bachelor of Science in psychology.
Columbus (43231): Naima Guled, a Bachelor of Science in information networking and telecommunications (health informatics).
Dayton (45429): Daniel Infante, a Master of Science in Education (English for speakers of other languages).
Liberty Township (45011): Ma Corazon Burgos, a Bachelor of Science in Nursing.
Toronto (43964): Joseph Warren Shimmel, a Master of Science in Education (reading specialist).
West Chester (45069): Alice Purdy BoydDeVillegas, a Bachelor of Arts in sociology.
 
OKLAHOMA
Guymon (73942): Ryan Vinluan Corpuz, a Bachelor of General Studies.
Moore (73160): Jonathan Matthew Jacks, a Master of Science in instructional technology.
Moore (73170): Brittany Leann Atkinson, a Bachelor of Science in sociology.
Sallisaw (74955): Maria Christina Sanchez, a Bachelor of Arts in sociology.
 
OREGON
Phoenix (97535): Lindsy Ann Gollihar, a Bachelor of Science in Nursing.
Roseburg (97470): Ariel Shiree Mainz, a Master of Science in education administration.
 
PENNSYLVANIA
Langhorne (19047): Craig Aaron Meyers, a Master of Science in instructional technology.
New Freedom (17349): Madeline Skinner, a Bachelor of General Studies (human services).
Scottdale (15683): Megan McIntyre, a Master of Science in health and human performance.
Shippensburg (17257): Olusegun Adegboyega-Edun, a Master of Science in instructional technology.
 
SOUTH CAROLINA
Goose Creek (29445): Keron Jarod Taylor, an Associate of General Studies (netwroking information systems).
 
TENNESSEE
Hendersonville (37075): Delila M. Wuori, an Associate of General Studies (child development).
 
TEXAS
Houston (77047): Michael Gage Jr., an Associate of General Studies (general business).
Justin (76247): Charles K. Pregler, a Master of Professional Studies (organizational leadership).
Katy (77450): Lauren Roberts, a Bachelor of Science in psychology.
Lindsay Roberts, a Bachelor of Science in psychology.
Monte Alto (78538): Brittany Warren, a Bachelor of Arts in psychology.
 
UTAH
Beaver (84713): Dianna Jeann Drummond, a Bachelor of Science in business education (corporate communitcation).
Riverdale (84405): Ciara Angelina Rynearson, an Associate of General Studies (education).
 
VIRGINIA
Ashburn (20147): Jodi Grande, a Master of Science in Education education (higher education student affairs).
Chester (23836): Patrick Oneal Rosier, a Master of Science in Education (JROTC instructor preperation).
Manassas (20109): Latrise Shantele Caison, a Bachelor of Science in psychology.
Manassas (20111): Jeremy Eli Ross, a Bachelor of Science in criminal justice.
Vinton (24179): John Christopher Miller, a Master of Science in health and human performance.
 
WASHINGTON
Bellevue (98004): Kyle Matthew Highsmith, a Bachelor of General Studies (psychological studies).
Chewelah (99109): Ashley Anne Grubb, a Master of Business Administration (finance).
Dupont (98327): Ayako St.John, an Associate of General Studies (health promotion).
Sammamish (98075): Danielle Marie Southern, a Bachelor of Arts in psychology.
 
WEST VIRGINIA
Weston (26452): Alexandra Nicole Debar, a Master of Science in instructional technology.
 
 
GRADUATES FROM OTHER COUNTRIES
BRAZIL
Lavras: Gilberto Pereira, a Master of Arts in English (teachers of English for speakers of other languages).
 
CANADA
Brampton: Everett Mwiswa Wakoli, a Master of Business Administration.
Nanaimo: William F. McWhinnie, a Master of Science in health and human performance.
Vancouver: James D. Murphy, a Master of Professional Studies (web development).
Windsor: Brian D. McLaughlin, a Master of Professional Studies (organizational leadership).
 
CHINA
Luoyang: Jiawei Chen, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shenyang: Zhenxuan Cao, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yuan Chai, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Siqiao Chen, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yixu Ding, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Zhengtao Dong, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Boya Feng, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Lu Gao, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Bin Geng, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Zhengyang Guo, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Yiduo Hai, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xiaopeng Han, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Wenxin Hong, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yirong Hong, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Wen Hou, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Danyang Hu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Quanyi Hu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jingye Huang, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Ruying Huo, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Mingxuan Jiang, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Yueyan Jin, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Anran Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Siyuan Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Wanling Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xiaojing Li, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yingchengyi Li, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Yuhao Lian, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Chunyang Liu, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Hanlin Liu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jiaxin Liu, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Jiaxin Mi, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yutong Ning, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Aidi Peng, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Zhenzhen Peng, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Kaitian Shi, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Da Song, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Hongsheng Sun, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xingzhi Tan, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yizhou Tong, a Master of Liberal Studies (international enterprise leadership).
Bo Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Dongpeng Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Haocheng Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
He Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Siyuan Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xiaojie Wang, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Xinyi Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xuemo Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yan Wang, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Zeyu Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Zhen Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Zhiyu Wang, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Zichong Wang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yiding Wen, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Chenyang Xiao, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Weinan Xing, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Fengyi Xiu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Ziyu Yang, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Sainan Yuan, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Chi Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Honglian Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Lizhe Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Mengtian Zhang, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Qiming Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Xinyuan Zhang, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Shaohang Zheng, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Yuchen Zhou, a Bachelor of Arts in organizational leadership.
Wenjing Zhu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shenzhen: Xiaojia Qu, a Bachelor of Business Administration in international business and economics.
Xinzheng: Zequn An, a Bachelor of Business Administration in management.
Liuyang Bi, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yijia Cai, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuan Cao, a Bachelor of Business Administration in management.
Yu Chang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Guanxu Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Ming Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Pei'ang Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Xue Chen, a Bachelor of Business Administration in management.
Yanan Chen, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yang Chen, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zhengdi Chen, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Bing Cheng, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaonan Du, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaoxi Du, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Di Fan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Mengke Fan, a Bachelor of Business Administration in management.
Fangfang Feng, a Bachelor of Business Administration in management.
Kaijie Feng, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiang Gao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Baiyou Gong, a Bachelor of Business Administration in management.
Bingkun Gong, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Deliang Guo, a Bachelor of Business Administration in management.
Yinan Guo, a Bachelor of Business Administration in management.
Shuo Han, a Bachelor of Business Administration in management.
Chongwu He, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Tianhao He, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zhengguang He, a Bachelor of Business Administration in management.
Pengfei Hou, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaoning Hou, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yueqing Hou, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Baowei Hu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yujia Hu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Shixiang Huang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zhaoqi Huang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yan Huo, a Bachelor of Business Administration in management.
Zhuohan Jiang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xiangdong Jiao, a Bachelor of Business Administration in management.
Xu Jing, a Bachelor of Business Administration in management.
Bo Lei, a Bachelor of Business Administration in management.
Beiru Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Bing Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Gengjin Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Hanghang Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Jing Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Jingwen Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Junjun Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Kunhao Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Lin Li, a Bachelor of Arts in global business English.
Ling Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Peijuan Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Pengsong Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Sijia Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Yueying Li, a Bachelor of Business Administration in management.
Zijin Li, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Fang Lian, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiyang Liang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Bingliang Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Chenfeng Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Di Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Huijie Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Lei Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Tong Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Xiaowei Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Xin Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yu Liu, a Bachelor of Business Administration in management.
Zhijie Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Ping Luo, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yiming Luo, a Bachelor of Business Administration in management.
Ying Lv, a Bachelor of Business Administration in management.
Hongyun Ma, a Bachelor of Business Administration in management.
Xinjian Ma, a Bachelor of Business Administration in management.
Yanan Ma, a Bachelor of Business Administration in management.
Jiaojiao Pan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Guangyu Qin, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Hanlin Qin, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Pengxiang Qu, a Bachelor of Business Administration in management.
Chenghao Shang, a Bachelor of Business Administration in management.
Haoyin Shi, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Qiang Shi, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Rongze Shi, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yingjie Shi, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuanyuan Shu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuhao Song, a Bachelor of Business Administration in management.
Yifei Sun, a Bachelor of Business Administration in management.
Qingyang Tang, a Bachelor of Business Administration in management.
Jingyuan Tie, a Bachelor of Business Administration in management.
Peigen Tong, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Baolei Wang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Chao Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Haoyu Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Jinxiang Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Liangkai Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Meng Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Shuaihui Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Wanting Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yiheng Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuan Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Zichun Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Zihao Wang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yadi Wen, a Bachelor of Business Administration in management.
Mengwei Wu, a Bachelor of Business Administration in management.
Bo Xia, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yufei Xiang, a Bachelor of Business Administration in management.
Lingling Xie, a Bachelor of Business Administration in management.
Qing Xie, a Bachelor of Business Administration in management.
Zheyuan Xing, a Bachelor of Business Administration in management.
Caijia Xu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jiahao Xu, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jialei Xu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yiran Xu, a Bachelor of Business Administration in management.
Liming Xue, a Bachelor of Business Administration in management.
Zhenji Yan, a Bachelor of Business Administration in management.
Muqing Yang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yongkang Yang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Can Yin, a Bachelor of Business Administration in management.
Haomiao Yu, a Bachelor of Business Administration in management.
Jixu Yu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yaodong Yu, a Bachelor of Business Administration in management.
Shuai Yuan, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Tan Zeng, a Bachelor of Business Administration in management.
Hanyu Zhai, a Bachelor of Business Administration in management.
Bo Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Bowen Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Fengge Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Geng Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Guifu Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Hedong Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Heng Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Jianhang Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Kunyan Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Menghua Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Sen Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xinyu Zhang, a Bachelor of Arts in global business English.
Yanfang Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yihua Zhang, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Yixiao Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yu Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuyao Zhang, a Bachelor of Business Administration in management.
Chen Zhao, a Bachelor of Business Administration in management.
Congjue Zhao, a Bachelor of Business Administration in management.
Longfei Zhao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Xinyuan Zhao, a Bachelor of Business Administration in management.
Yi Zhao, a Bachelor of Business Administration in management.
Yuanyuan Zhao, a Bachelor of Business Administration in management.
Yulong Zhao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Zhongpeng Zhao, a Bachelor of Science in organizational leadership.
Han Zheng, a Bachelor of Business Administration in management.
Lujie Zhou, a Bachelor of Business Administration in management.
Yao Zhou, a Bachelor of Business Administration in management.
Dengkun Zhu, a Bachelor of Business Administration in management.
Siguang Zhu, a Bachelor of Business Administration in management.
Yu Zhu, a Bachelor of Business Administration in management.
Zhengzhou: Feng Liu, a Bachelor of Science in organizational leadership.

Back to top